Jump to content
BulForum.com

Фотоапарат 10.1 Мега Пиксела (НОВ)!


Recommended Posts

ЗАМЕНЯМ - ПРОДАВАМ

Апарата е Samsung NV10 - 10.1 MP снима видео при 30 кадъра в секунда в AVI формат с DVD качество.

В перфектно състояние.

Пълен комплект : USB + обикновенно зарядно ,кутия,упътвания,литиево полимерна батерия,трипод(статив),дата кабел,ТV-OUT кабел,кожен калъф Samsung,връзка за ръка... възможно е да пропускам нещо .Заинтересованите да питат понеже апарата е последния модел на Samsung и има сумати работи като функции и като допълнения към него.

Пропуснах да пиша че е Ултра слим тоест е много тънък и е с метален корпус и притежава Smart touch управление което е единствено по рода си засега :)(представлява арсенал от сензорни копчалъци) :P .

Джаджата е невероятна но малко след като я купих ми донесоха от Англия професионален Canon понеже сам лубител фотограф :) и вече самсунга не ми е нужен.

Има и гаранция естествено . Остават някаде към 10 месеца .ЦЕНАТА Е 600 лв.

 

ВЪЗМОЖЕН Е БАРТЕР ЗА НЯКОЯ Nokia N СЕРИЯ ИЛИ НЯКАКЪВ ДРУГ СКЪПИЧЪК ТЕЛ + ДОПЛАЩАНЕ ОТ ВАША СТРАНА.

Телефон за връзка: 0899022901

Skype : solkerez87

E-mail : wolf_1@abv.bg

Дисплея е с големина 2.5 инча и е с някаква Bright технология ( мн .качествен според мен поне на фона на сички останали апарати които съм имал и които съм виждал по магазините)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...