Jump to content
BulForum.com

Genius VideoCAM Web V2


Recommended Posts

Продавам Genius VideoCAM Web V2

 

38 лева без микрофона.... микрофона е един мъничък бръмбъзък, който си въврви и без това отделно (т.е. не е свързан с камерата по никакъв начин, не че не се продава с нея). Камерката е абсолютно нова и неизползвана с гаранция 12 месеца, започваща на 8 Декември 2003. Подържа 640х480 т.е. е 300к ...

Link to comment
Share on other sites

МАСАРАКШ! :angry1 или не лъжи! или внимавай какво гледаш и какво виждаш !!! :angry1

 

намери ми за 30лв

 

аз ще купя 100тина броя !!!

Link to comment
Share on other sites

Може и да не е същия модел.

Web camera GENIUS VIDEO CAM EXPRESS 640x480 24FPS

Значи не напразно съм те предупредил да гледаш внимателно!

 

пък хайде - направи реклама - кажи откъде да си купуваме, че да знаем ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

разменям камерата за 128MB SDRAM (може и pc100 .. па и pc66)

... днес май я мярнах в Метро и май беше 41лв без ДДС...

Link to comment
Share on other sites

20-30 lv. ne e li malko ? Az si kupih takava no mai minalia model i struvashe 69 lv.......dobre obache beshe razvalena oshte kato nova :D i ot togava se zanimavam i smiana. nai nakraia ia smenih s nova i sega ne znam k'vo da ia pravia, zashtoto mezduvremenno si zeh nova.

Link to comment
Share on other sites

Ima li disc s neia ? Raboti li perfectno ?

Има диск, кутия, книжка .. всичко без микрофона ...

има гаранция както казах - ако нещо не ти харесва отиваш и си я изпълняваш

 

ето едно клипче, което обаче е правено при много лоша светлина на по-ниска резолюция и прекарано от MPG през 'чудния' dr. divx - та е станало под 4MB ...

 

LifeFeel.avi ~4MB - Joro Satriani - Tears in the Rain - played extremely in a hurry but with my great love especially for chicatillo

:love

Link to comment
Share on other sites

1. разменям камерата за 128MB SDRAM (може и pc100 .. па и pc66) може и 2х64

 

или

 

2. подарявам я на приятел

Link to comment
Share on other sites

GENIUS VIDEO CAM EXPRESS Web camera GENIUS VIDEO CAM EXPRESS 640x480 24FPS......................- 19,00$

 

RAM 128MB PC133 ................ - 29,50$

 

Mi sam vij za kakvo ide re4. Tova e ot cenovata lista na www.erabg.com

shte re4e, 4e moje se vzeme i bez DDS

Ako imash po razumno predlojenie moje da pogovorim m_stamatov@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

GENIUS VIDEO CAM EXPRESS Web camera GENIUS VIDEO CAM EXPRESS 640x480 24FPS......................-  19,00$

 

RAM 128MB PC133 ................ - 29,50$

 

Mi sam vij za kakvo ide re4. Tova e ot cenovata lista na www.erabg.com

shte re4e, 4e moje se vzeme i bez DDS

Ako imash po razumno predlojenie moje da pogovorim m_stamatov@abv.bg

Допускаш грешки! Внимавай!

 

1. Genius VideoCAM Express модела е 100k pixels и аз много точно съм показал какво предлагам

 

2. 128MB SDRAM мога да си намеря за ~25.5$ с гаранция, а аз не искам нова памет с гаранция, а second-hand ... може и 2х64

 

pls гледай по-внимателно и не си мисли, че като вземеш нещо без фактура не ти начисляват проценти от ДДС-то

 

CARROT отвратителен си! - пишеш това дето ти отърва! - ей сега проверих сайта на Ера и ето какво пише там!

RAM 128MB PC133 6м.г 24.00 2.00

което ще рече 24$ - 2 има на склад, а ето кое ти е допаднало на теб да напишеш:

RAM 128MB PC133 8*16-2 м.г. 29.50

- 0 на склад

Link to comment
Share on other sites

Imai predvid, 4e cenovata lista se aktoalizira vseki den. Kogato ti pisah tokova beshe tva, 4e dnes nqmat zna4i ne 4e CARROT - az e otvratitelen, a 4e na ERA im varvi biznesa. Pak ina4e si prav tva sa ceni za novi producti, a tuk stava duma za second hand. No tva se otnasq i za kamerata ili gresha

Link to comment
Share on other sites

Imai predvid, 4e cenovata lista se aktoalizira vseki den. Kogato ti pisah tokova beshe tva, 4e dnes nqmat zna4i ne 4e CARROT - az e otvratitelen, a 4e na ERA im varvi biznesa. Pak ina4e si prav tva sa ceni za novi producti, a tuk stava duma za second hand. No tva se otnasq i za kamerata ili gresha

Значи сега и 1000лв да ми даваш - с хора като теб работа не искам да си имам!

Камерата има 1 година гаранция, от която остават 10.5 месеца!

Пробутваш ми цена за двустранна памет, без аз да съм казал, че искам такава и после даже не можеш да съобразиш, че си направил това, ами се опитваш да изкараш, че Ера са си сменили цената lol

масаракш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...