Jump to content
BulForum.com

reading error


Sancho Pansa

Recommended Posts

vishte sega...imam IZGLUCHITELNO vazen file na edna disketa no ne moga da go otvorq .Kato resha da go kopiram/koeto stava samo pod DOS/ mi kopira samo 60k ot obshto 133k.

napravih ScanDisk da disketata. nqmashe bad sectors no mi iskara che ne moze da chete ot dva clusters,v koito se sadarzala po golqma chast ot spomenatiq file.dava mi vazmoznost to repair the error no se strahuvam che taka shte izgupq vsichkata info.

ako nqkoi moze da pomogne pls pishete

Link to comment
Share on other sites

vishte sega...imam IZGLUCHITELNO vazen file na edna disketa no ne moga da go otvorq .Kato resha da go kopiram/koeto stava samo pod DOS/ mi kopira samo 60k ot obshto 133k.

napravih ScanDisk da disketata. nqmashe bad sectors no mi iskara che ne moze da chete ot dva clusters,v koito se sadarzala po golqma chast ot spomenatiq file.dava mi vazmoznost  to repair the error  no se strahuvam che taka shte izgupq vsichkata info.

ako nqkoi moze da pomogne pls pishete

ako mu dadesh da repair-ne veche shte imash bad sectors :) problema e, che bad sectors, se markirat vuv FAT, kogato se otkriat (pri format, scandisk, ndd i drugi programi, koito praviat proverka na diska). Ako disketata e skapana fizicheski, niama nachin da vuzstanovish dannite. Ako dadesh repair shte ti izkopira vsichko, koeto moje da se prochete, ostanaloto shte sa dupki. Za niakoi failove tova ne e goliam problem, zashtoto zagubenata informacia moje da se vuzstanovi na ruka. Ti reshavash. ;)

 

I edin suvet. Izpolzvai RAR (ima dosta dobra sistema za repair na takiva problemi ... ako ima hora, koito se interesuvat, moje da postna article s obiasnenie kak i zashto raboti tova). Sushto taka ako ima miasto na disketata mojesh da zapishesh faila niakolko puti. Vse edin ot tiah shte se prochete. Ili puk shte se prochetat chasti ot razlichnite failove, koito sled tova mogat da se sglobiat (no tova e malko po-slojna manipulacia) :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

thanks che mi opresni poznaniqta Ox :)

btw...predi 2 sedmici gepih virus i edinstvenoto koeto spasih be tozi file-playlistata na 2011mp3 :D

mi tova ne e problem ... moje da izgubish niakoia i druga mp3-ka ot play list--a, no osnovnoto predpolagam shte se spasi ...

 

PlayList-a obiknovenno e plaintext file. Pusni si rapair i posle mahni gadostite ot faila, ostanaloto shte si raboti :) vse pak chast ot spisuka e po-dobre ot nishto.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...