Jump to content
BulForum.com

предлагам работа


Recommended Posts

търсят се млади (от 5 до 105 :P ) момчета и момичета за продажба на мартенички от 21.02 – за момчетата 30 лв за деня и от 22.02 за момчета и момичета 15 лв. на ден. Сезонът приключва на 1 март. За повече информация и записване тук и на 0886809775

продава се от 8 до 19 но не само за събота и неделя става дума за една седмица без прекъсване

 

търсят се още хора за продажба

 

 

имам следното предложение за по амбициозните хора, хора занимаващи се във сверата на търговията. ако има желаещи дават се мартенички на консигнация (със и без предварително заплащане зависи от района в който живеете) дават се определен брой мартенички в зависимост от това кой колко може да стопанисва, за което получавате 20% за повече информация на 0888662175

Link to comment
Share on other sites

Принципно съм заинтересован, но искам да попитам:

Възможно ли е да се работи само събота и неделя, срещу по-ниско запащане?

Има ли значение от продаденото количество мартенички или заплащането е 30лв. Твърдо?

Link to comment
Share on other sites

21.02 – за момчетата 30 лв за деня и от 22.02 за момчета и момичета 15 лв. на ден.

продава се от 8 до 19, но не само за събота и неделя става дума за една седмица без прекъсване

да повторя пак, само за събота и неделя НЕМОЖЕ и става дума че 30 лева се взимат само за един единствен ден и той е 21.02 през другото време заплащането е по 15 лева на ден. на 21 се наемат само момчета защото се строят клетките за продажбата и работата е леко хамалска носят се разни неща и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

казвам се Тодор Русков. Имам интерес към работата и съм сериозен към офертата Ви.

 

Обадих ви се към 21.00 днес /08.02/

 

Поздрави.

 

Телефон за връзка:

0878 991 255

Link to comment
Share on other sites

Здравейте казвам се Илиян и съм на 17 години и наистина имам интерес за работата !!! От 22 почваме с един приятел и искаме на 21 да дойдем да помогнем!!!!!!

 

 

Телефон за връзка 0899835237-Илиян!!!!!!!!!!!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

От колко до колко часа е работното време ?

 

 

Wild3 - приятелю (ако позволиш да ти кажа така) написал съм го от 8 до 19.

 

 

благодаря на всички записали се, тази събота и неделя ще се дооправят свободните места така че на някои може да се обадим на други не, надявам се да няма сърдити :)

 

все още няма желаещи за тракия.

Link to comment
Share on other sites

търсят се млади (от 5 до 105 :P ) момчета и момичета за продажба на мартенички от 21.02 – за момчетата 30 лв за деня и от 22.02 за момчета и момичета 15 лв. на ден. Сезонът приключва на 1 март. За повече информация и записване тук и на 0886809775

продава се от 8 до 19 но не само за събота и неделя става дума за една седмица без прекъсване

 

има още около 7 -8 свободни места. търсят се и хора от тракия. записваите се със име и тел. номер тук за да може ако има някои отказал се да се обадим на първия в резервите :) повече хора за 21 не ми трябват

 

продължава набирането на работници, изклучват се редовните ученици

 

имам следното предложение за по амбициозните хора, хора занимаващи се във сверата на търговията. ако има желаещи дават се мартенички на консигнация (със и без предварително заплащане зависи от района в който живеете) дават се определен брой мартенички в зависимост от това кой колко може да стопанисва, за което получавате 20% за повече информация на 0888662175

Link to comment
Share on other sites

Димитър

тел: 0884748634

На 20 години съм,студент,но в момента съм в нещо като ваканция и съм свободен ежедневно.

Имам опит в продажбите.Работил съм като продавач на очила.От Тракия съм.Нямам претенции за място на продажба,но ако мястото в Тракия все още е свободно имайте ме в предвид.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...