Jump to content
BulForum.com

Windows Vista Final ~ Инсталация


HOLO

Recommended Posts

Проблемът е следния. Поради липса на DVD записвачка се опитвам да я инсталирам под ХР. Незнам дали някой друг се е опитвал да го прави, но лично аз стигам само до етап: копиране на фаиловете от носителя, в моя случай това е виртуално DVD ( чрез Daemon Tools ).

 

Moже ли да се постигне това, което се опитвам да направя? На ХР неможеше, но на Виста приема сериен номер и като започне да копира дава грешка - corrupted or missing files.

 

Ще трябва ли да го записвам на ДВД ?

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да копираш цялото двд от деамона на папка примерно C:\winvista и стартирай setuр. Направи нова инсталация и си готов.

Link to comment
Share on other sites

И един съвет от мен. Никога не инсталирай операционни системи от виртуални устройства(CD/DVD), защото при reboot опирационната система ще иска да копира още някой работи от CD/DVD-то, а мислиш ли, че ще се е стартирало? Вкрайна сметка резилтата е нулев.

Link to comment
Share on other sites

дайте някав линк кам тая виста...

хп-то ми е толкова в г*за че мулето не може да запамети завършените файлове на хдд-то

по нашите фтп-та няма ли го тоз вин???

Link to comment
Share on other sites

дайте някав линк кам тая виста...

хп-то ми е толкова в г*за че мулето не може да запамети завършените файлове на хдд-то

по нашите фтп-та няма ли го тоз вин???

32bit

64bit :)

Link to comment
Share on other sites

За тези, които тепърва ще качват Вистата изказвам моето скромно мнение, че краковете за активация не работят.Има засега начин да се активира Бизнес версията, затова трябва да се внимава каква версия си избирате.Аз не успях да я активирам, но пък ползвам с успех крака "Vista TimerStop V2A" /търсачка на торент-сайта demonoid.com/ - малка и лесна програма, която спира отброяването на времето, което остава до изтичане на 30-дневния срок на програмата.Работи /засега/, докато с някой ъпдейт няма да я елиминират от Майкрософт.

Link to comment
Share on other sites

да, но повече от 30 дена трудно ще стоиш с виста

 

Защо? Аз вече направих 2месеца и нещо с Виста...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...