Jump to content
BulForum.com

Rolling Stone - 500 Greatest Songs


kopche

Recommended Posts

Бацетата от Ролинг Стоун са седнали и са написали списък с 500-те най-добри песни на всички времена (според тях). Опитвам се от доста време да ги събера, но работата е нечовешки трудна и досадна... а ми се иска да ги имам... затова пускам огромен рикуест в нова тема :blush: Нека всеки, който има време и желание, да хвърли едно око и да пусне линк към произволна песен от 500-те :rolleyes: доста голяма част се намират в нашия сайт, но други са неоткриваеми...

 

списък

 

:punk

Чак сега я видях тази тема и да ти кажа Ба6тами има около 500 диска с рок до кум 30-31 6те се опитам да ги сабера надявам се до тогава да си видял тази тема и да съдеиства6. :)

Link to comment
Share on other sites

Бацетата от Ролинг Стоун са седнали и са написали списък с 500-те най-добри песни на всички времена (според тях). Опитвам се от доста време да ги събера, но работата е нечовешки трудна и досадна... а ми се иска да ги имам... затова пускам огромен рикуест в нова тема :blush: Нека всеки, който има време и желание, да хвърли едно око и да пусне линк към произволна песен от 500-те :rolleyes: доста голяма част се намират в нашия сайт, но други са неоткриваеми...

 

списък

 

:punk

 

приятно слушане... :music

Link to comment
Share on other sites

Олелее,изпревари ме.И ми развали подаръка.Лошо магаренце

знам... не се сдържах (от многото шоколад по празниците е)... мрази ме... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...