Jump to content
BulForum.com

проблем с USB кабел за самсунг х640


chelseafc

Recommended Posts

Значи преди няколко дни си купих usb кабел за моя тел.с него ми дадоха и един диск с software.вкл. кабела,инсталирах всичко от диска ама ништо не стана.Сигорен сам че usb-тата ми бачкат защтото кам едното ми е интернета.Според мен проблема е в това че pc-то не ми намира тел.Би тряблало като вкл тел. да ми излезе прозорче на което да пише "new hardware found " ама не ми излиза.От магазина ми казаха че за да стане сичко трябвало да имам някав диск,които са ми го дали като сам си купувал тел.Да ама такав диск не ми дадоха,и като разпитах познати разбрах че и на тях не сам им дали такав диск.В нета ништо не намерих.Та се питах дали ще може някои да ми помогне защтото имам мн хубави неща в тел и искам да ги кача на pc-то.plzzzz ако можете помогнете че сам на зор. :)

Link to comment
Share on other sites

Включи кабела към тела и пс-то.

Сложи диска.

След това влез тука:

hardwaremd1.th.jpg

даваш отстрани от падащото меню "Add Hardware".

От там даваш "Next" ще ти излезна всички Hardware кадето са на пс-то ти.

Намираш за тела и му даваш да търси софтуерен диск.

След като го намери инсталва всичко по-реда си и трябва чрез програма да влезнеш в тела.

 

Поне при мене е така.Тела ми е Samsung D600 и работи с Samsung PC Studio 3 програмата.

дано се оправиш :D

Link to comment
Share on other sites

ами направих това което ми каза ама никаде не ми пише SAMSUNG пак да не говорим за моя модел.Дава ми сичко друго ама не и тва което ми тряя.Лошото е че тряяше като си купувам тел. преди една година да гледам да ми дадат диск за моя модел.В тоя диск има нещто дето само то ми трябва.Апак никаде в нета го нема.Между другото ако някои има диск за Е330 или някои подобен модел да ми каже от каде да си го сваля или ако може да ми го прати по някакав начин

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...