Jump to content
BulForum.com

Воскресение на ЦСКА!


cskasforce

Recommended Posts

С новите собственици идват и новите песни в агитката на цС*ка :wacko:

на оригинала(от феновете на Панатинайкос) и вижте кой бг тим решава ,че песента ще звучи добре и в тяхната агитка :ghost

Тарторчето даже си държи текста в ръчичка да не вземе да го забрави. :lol:

Въпреки всичко като чух оригинала в изпълнение на феновете на ПАО и се схванах . Много яко. :punk

Link to comment
Share on other sites

С новите собственици идват и новите песни в агитката на цС*ка :wacko:

на оригинала(от феновете на Панатинайкос) и вижте кой бг тим решава ,че песента ще звучи добре и в тяхната агитка :ghost

Тарторчето даже си държи текста в ръчичка да не вземе да го забрави. :lol:

Въпреки всичко като чух оригинала в изпълнение на феновете на ПАО и се схванах . Много яко. :punk

тия де не видят нещо от нас :tongue
Link to comment
Share on other sites

Silver_bg, не мислиш ли, че такива изказвания не са много уместни (европейски ако искаш, дори), срамно е тесногръдието, според мен...

 

Помогнете на Джони Велинов

 

"Топспорт" припомня - легендарният вратар на ЦСКА Георги Велинов се нуждае от трансплантация на черен дроб. Операцията трябва да се осъществи в Германия, а за целта са необходими 200 000 лева. Кампанията върви от няколко дни, като до момента са събрани твърде малко средства.

 

"Топспорт" предлага - защо част от сумата не бъде осигурена по подобие на "Българската Коледа" под егидата на президента Първанов, в която се изпращат есемеси. Със сигурност много хора ще помогнат по този начин на един от най-добрите български вратари за всички времена.

 

Георги Велинов-Джони е роден на 5 октомври 1957 година. Носил е екипите на Дунав, Черно море, ЦСКА, Спортинг (Брага), Академика (Лисабон), Елваш, Славия, Сливен, Ботев (Нови пазар). С ЦСКА става 6 пъти шампион на България, 4 пъти печели купата на страната. Футболист №1 на България за 1981 година. Има 338 мача в "А" група и 33 срещи в националния отбор.

 

Сметката за набиране на средства за операцията на Велинов:

IBAN 18RZBB91551002153211

BIC RZBBBGSF

Райфайзен банк, ул. "Съборна" 5, София 1000

 

Topsport.bg

Link to comment
Share on other sites

Наистина започна въскресението на ЦСКА

 

Спират трансферите на ЦСКА

 

Ако не платят 90 000 EUR на Стойчо Младенов, червените остават без лиценз

 

ЦСКА може да остане и без малкото нови футболисти, които успя да уреди до момента. Още в понеделник адвокат на Стойчо Младенов ще внесе изпълнителния лист, с който съдия постанови да бъдe уреден дългът от 90 000 евро на клуба към треньора. Докато борчът не бъде изчистен, червените нямат право да картотекират играчи, а през март ЦСКА няма да получи лиценз за новото първенство.

- От клуба не обжалваха решението в законовия срок, но и не започнаха превеждане на парите. Затова съдия-изпълнител излиза с решение за събиране на дълговете - уточни адвокат Петър Величков, който защитава правата на Младенов. - Радостното е, че вече има прецедент с друг клуб, при който съдия-изпълнител прати писмото до БФС.

Сумата се полага на Стойчо Младенов за последния му престой в ЦСКА. Според адвокат Величков договорът, че предишното ръководство на клуба поема всички задължения до 4 декември 2006 година, е без значение.

- Това е проблем между старото и новото ръководство. Нас ни интересува ПФК ЦСКА АД - заяви адвокатът.

Link to comment
Share on other sites

Хаха,ми вече един от трансферите се провали - ония мертек от Словакия ли беше,Словения ли беше....абе то и двете държави само пияници раждат :D. Whatever....

Представяте ли си А ПФГ без ЦСКА :lol:

Link to comment
Share on other sites

''Според адвокат Величков договорът, че предишното ръководство на клуба поема всички задължения до 4 декември 2006 година, е без значение.

- Това е проблем между старото и новото ръководство. Нас ни интересува ПФК ЦСКА АД - заяви адвокатът.''

 

Xex от това следва,че всеки който прецака нещо в дадена работа,трябва да е спокоен,че няма да му искат лична сметка ;) ,весело,това е като лафа,че наш'та маса поздравява ваш'та маса с песента платете ни сметката :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

Въскресението на ЦСКА продължава !

 

В ЦСКА и чистачките без пари

Феновете разтревожени от хаоса, чакат отговор от Томов

 

Ужас от неизвестността и безпаричието е вцепенил служителите в ЦСКА. Всички - от чистачките до ръководните кадри, вече втори месец не са виждали заплати. "Футболистите поне взеха нещо. Вярно, половин заплата, но техните не са от малките. Колегите се чудеха как ще изкарат празниците", сподели един от източниците на "7 дни спорт".

Нито един от служителите още не е бил повикан на среща с новото ръководство, което взе властта на 14 декември миналата година. Хората тънели в пълна мъгла дали остават в ЦСКА, или още утре изхвърчат на улицата.

Неяснотата около управлението на клуба стресна силно червената агитка, която досега пазеше толеранс към новото ръководство. Активисти на сектор "Г" ще се видят днес с клубния шеф Александър Томов, за да разберат от извора какво всъщност става с любимия им клуб. Политикът се зарече днес да информира за всичко и медиите, т.е. обществеността. До 20,00 ч. снощи обаче нямаше съобщение за пресконференция.

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, не е само тази статия, има далеч по ужасяващи , с възможно най-скорошен крах/край за ЦСКА...

Когато секнаха "достоверните източници", май всеки се превръща в такъв...?

Никой и дума не обелва за свършеното до тук?!

 

Явно има страх от ЦСКА в този момент, поради простата причина, че вече няма как да има уговорки на ниво собственик, а и с нов такъв - току виж сме налучкали верния път и се измъкнем от блатото - това ме радва!

Нека поне видим какво ще се каже на пресконференцията в 11ч днес...

Link to comment
Share on other sites

lol, oще един заблуден фен на "червената идея". По-голямо зло от ЦСКА и Левски в българия няма. Точно заради тия двата отбора другите отбори в България не могат да дишат. И да ти дам един пример кога ще се измъкнете от блатото - когато започнете да обръщате внимание повече на школата си, отколкото да се купуват чужденци и прехвалени звезди на килограм. Щото втори Стоичков, Мартин или Стилян не знам как ще успеете да пласирате в близките 20 години и само с хвалбите за тях ще си останете, а те дори не са ваши юноши.

Link to comment
Share on other sites

Драги ми N00KiE, точно нещата, които се правят за школата визирах с аргумента, че никъде нито дума не се обелва за вече вършещото се при новия собственик!

 

Нека квалификациите кой е заблуден фен и кой не да ги оставим за нас самите ...!

Важно е да се спазва добрият тон!

 

И аз искам всички отбори в България да са еднакво конкурентно-способни, но уви - на този етап няма как да стане!

 

===

 

Ясен е УС на ЦСКА, Иван Такев поема пресслужбата

 

Eмилиян Онуфриев

Футбол България

 

Готов е окончателният вид на Управителния съвет на ЦСКА. Това стана ясно на пресконференцията на ръководството на "армейците", проведена на ст. "Българска армия". Президентът на "червените" Aлександър Томов представи като председател на управленското тяло Александър Гарибов. За рекламата ще отговаря Красимир Гергов. Финансовите въпроси ще решава Димитър Стефанов, а по спортно техническата част ще е Емил Костадинов. Омеш Мехди пък ще е лицето на клуба по международната част.

 

Отговорник за пресслужбата както се очакваше е Иван Такев.

 

"В ЦСКА се работи ежедневно и много упорито", бяха първите думи на президента на клуба Александър Томов. "Готови сме с управленската структура и с бюджета за 2007-ма. Не ме питайте обаче за размера му. Да, ние искаме прозрачност във всички наши дела, но това все пак е конфиденциална информация. Готови сме със селекционната комисия. На 25 януари ще се срещнем отново с вас, за да ви представим и плановете ни за инвестиции. Там вече ще боравим с точни суми, които ще се убедите, няма да са никак малки. Същия ден ще изпратим до ДАМС предложенията ни за стопанисване на базите с плановете за дългосрочна концесия", продължи Томов.

 

"Селекцията върви солидно. Искам да отбележа, че ние не искаме да правим нов отбор, защото потенциалът на ЦСКА в момента не е никак лош. Вече имаме две нови попълнения, чакаме до края на седмицата с нас да подпише и още един играч. Искам дса подчертая - и тримата бяха в списъка на Пламен Марков за зимна селекция. През следващата седмица чакаме няколко играчи за проби. Няма да крия, че получихме отказ от няколко места за играчи. Отбори като Спарта Прага и Розенборг отхвърлиха наши оферти, но за сметка на това и ние отпращаме по подобен начин доста клубове. Във всички положения лично аз мисля, че поне трима нови трябва да бъдат интегрирани в първия отбор през пролетта. Целта на ЦСКА е да стане шампион тази година, а в бъдеще да е силен европейски клуб. Именно затова селекцията винагхи е отворен процес.", продължи новият президент.

 

"Това, което се писа в медиите за тези неподписани декларации и за невзети пари е малко неточно. Тук става дума за нов начин на получаване на възнагражденията - по картов път. Затова нещата се забавиха. Целта е да се получи максимална прозрачност по отношение на нашите финанси. Никакво плашане "кеш" повече в отбора! За декларациите - всички при нас трябва да се подчиняват на еднаква дисциплина по отноишение на търговските тайни и на конфиденциалността. Това е нещо повече от нормално във всяка работна сфера", допълни бившият политик.

 

"Прамод Митал иска да изградим клуб на европейско ниво. Това не става за ден - два. Нещата са свързани по отношение на база, система, тренировъчни условия, ДЮШ. Изискал съм до няколко дни да имаме представа за реалната цена на всеки наш играч. Именно защото за Якирович не бе предложена адекватна такава, той остава при нас. Тиаго Силва също продължава да носи червената фланелка. Подробности около неговото бъдеще обаче ще научите в началото на следващата седмица. Пред клуба има две междинни цели - титла и силно представяне в турнирите. За мен голям приоритет има и честването на 60 - годишнината на ЦСКА в началото на следващата година".

 

Другата седмица ще е ясен състава на обществения съвет, в който влизат представители на големите медии, на културата, на политиката. Няма да крия - и министри. Има завръщане към ЦСКА, което няма как да не ни радва".

 

"Манол Велев е близък приятел на всички нас, но в момента той не е включен в УС. Забележете - всеки член на Съвета има някаква конкретна дейност, за която отговаря. Съгласете се и с друго, като представител на сериозния бизнес място на хора като Велев ще има едва, когато имаме зелена светлина за изпъленние на инвестиционните ни проекти", завърши Александър Томов.

 

"С много от вас се познаваме отдавна. Надявам се това да улесни нашите служебни контакти за в бъдеще", заяви норият началник на пресотдела Иван Такев. "Осъзнавам тежестта на избора си, но аз съм взел това решение още когато се запалих по ЦСКА и когато точно в тази зала тренирах фехтовка към клуба за високо спортно майсторство към ЦСКА. За работата - познавам спецификата и знам какво ме очаква. В официалния сайт ще има информация ежечасно. Давам ви личните си телефони, които никога не изключвам. Чака ни много работа, най-вече към промяна на цялостната философия относно ЦСКА. Трбява да отчетем успехите на клуба през миналия век, но да не забравяме и това, че те са безвъзвратно в историята", завърши бившият член на УС на БНТ.

 

Зад микрофона застана и спортно-техническият шеф Емил Костадинов, който беше кратък. "Бях в Португалия и гледах няколко срещи. Представил съм имена на Пламен Марков, за които последната дума е негова.

 

"Нашата работа е ясна. Следим играчи, пътуваме, гледаме мачове", пък бяха думите на отговорника на селекционния комитет към ЦСКА Димитър Пенев.

 

Следващата медийна проява на клуба ще е на 22 януари (понеделник) от 15:00 ч в Правец, на която ще бъдат представени официално новите попълнения в ЦСКА към настоящия момент.

 

Sportni.bg

Link to comment
Share on other sites

тва е песен на Ботев :angry1 ЦСКА едва ли са го чули от Панатинайкос и то на баскетбол ли кво е тва

 

Т'ва е Хорто Магико бе момко. Откога взехте да пеете на гръцки :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

не пеем на гръцки, казвам че ЦСКА не са го чули от Панатинайкос.

Бе не знам кой е измислил песента първи ( дали Ботев или Панатинайкос),но със сигурност са го харесали от Панатинайкос за да ги грабне като идея . Няма да го харесат от Бг първенството където е в изпълнение на 100 човека даже и по-малко и изобщо не е толкова пленяващо... ;)

 

тва е песен на Ботев :angry1 ЦСКА едва ли са го чули от Панатинайкос и то на баскетбол ли кво е тва

БТВ баскетфеновете нашумяха напоследък много в Европа особенно след оня въргал между сърби и фенове на Панатинайкос в Белград където имаше бой'кръв,бомбички,прекратен мач и к'во ли още не. Определено на баскетбол в съседните нам страни ходят повече хора отколкото на футболните срещи в БГ и освен масови въргали правят голямо шоу и издигат европейския баскетбол на друго ниво. (поне като атмосфера надминава NBA .Освен Пана и евреите имат много мощни баскет агитки май на Макаби феновете бяха най-изявените)

Link to comment
Share on other sites

А бе т'ва е Хорто Магико бе хора! Т'ва е нещо като химн на Панатинайкос! Botev1912, т'ва е все едно да направите кавър на You'll Never Walk Alone, после и ЦСКА да направят и да кажете, че са я взели от вас :wacko: :wacko: :wacko: Т'ва е адски глупаво и смешно начинение. И даже, колкото и да ги мразя като фенове, знам че в агитката на ЦСКА има сериозни хора, които няма да допуснат да се излагат по тоя начин. Тая песен, според мен, няма да звучи на "Армията". Т'ва че няколко юзъра от техния форум се кефят на т'ва изпълнение на Панатинайкос и са решили да се поупражняват в писане на стихове, не означава че ще я пеят. Така че Botev1912, межеш да си спокоен, че няма други да я пеят "вашата" песен icon_lol.gif

 

Иначе и ние по едно време бяхме залитнали по една песен, ама добре че има сериозни хора в нашата агитка, та се спряхме на време. Тогава и текст и всичко беше готово. Т'ва е по въпроса за песните и сори за флууда...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...