Jump to content
BulForum.com

Търся летни гуми 205/40-17" - 4 броя


Recommended Posts

Търся 4 броя летни гуми, размер 205/40-17", да са запазени и без дефекти, минимум 4-5mm грайфер и не по-стари от 2002-2003г.

Предпочитам Dunlop SP SPORT 9000 или 9090 или сходни като шарка модели. Моля, контакти на ЛС, че не чета тук!

Dunlop_SP_Sport_9000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Breez - не е толкова трудно, има оферти по гумаджийниците, но до пролетта има време и съм длъжен да си потърся още предложения.

 

ThE_UfO - ми да ти дам на една Астра в Тракия, ма пусни си преди това една застраховка живот и иди с бронежилетка и каска. АМАН ОТ ТУПУНГЕРИ! :angry1 :angry: Нямате ли домашни да си пишете бееее :devil

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO - ми да ти дам на една Астра в Тракия, ма пусни си преди това една застраховка живот и иди с бронежилетка и каска. АМАН ОТ ТУПУНГЕРИ! :angry1 :angry: Нямате ли домашни да си пишете бееее :devil

 

Имам тая седмица родителска среща, иначе ще ти ги сваля :lol: Не че нещо ама взе да ми става смешно в този компютърно ориентиран форум, хора като теб да пускат обяви за автомобили, гуми, и усилватели. продал ли си поне 1 бр в този форум? Щото гледам пускаш същите такива в тунинг бг, бмв и тн. не си ми нито на акъла, нито на малкия пръст, за да се обидя от амбулантен авто-търговец като теб. Не може сам да не се взимаш на сериозно и да очакваш от други хора това!

Link to comment
Share on other sites

The_Ufo, друже, изобщо не ти влиза в работа да определяш на хората какво да купуват/продават тук, да не говорим, че твърдението, че е компютърно-ориентиран пазара, си го изсмукал от някъде

 

направил си си майтапа по-горе, сгрешил си форума, където да си правиш майтапи

пък особено неприятни са ми на мен лично майтапите с тема КРАЖБА

 

всичко, което трябваше да направиш насетне беше да си замълчиш - всички грешим - аз лично често - особено че обичам майтапи на килограм

 

в крайна сметка тотално говна и лайна си направил в тази тема

 

...или наистина си джебчия?

 

Никой ли не може да изскочи с оферта?

 

Vento, ти пък предполагам съвсем съзнателно си си вдигнал обявата, въпреки че интерес към нея очевидно - йок...

па защо казвам съзнателно - щото прекрасно знаеш, че е забранено, нали :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...