Jump to content
BulForum.com

Тренировки?


trifo

Recommended Posts

опасявам,че не :)

Опасявам се, че... ГРЕШИШ

 

има си достатачно селски отбори в който може да се пробрваш. Не със имена и места, ама просто да кажа че е възможно :)

Link to comment
Share on other sites

Опасявам се, че... ГРЕШИШ

 

има си достатачно селски отбори в който може да се пробрваш. Не със имена и места, ама просто да кажа че е възможно :)

Ти ако на тия викаш отбори...

Link to comment
Share on other sites

А и условията не са чак толкова добри...е то не,че при професионалните са добри,ама......

Аз сега съм на 16 и съм тренирал 5 години,бях се отказал за 2 и половина и се чудя дали сега пак мога да тренирам като съм 10-ти клас?

Link to comment
Share on other sites

еми щом има желание проблем няма :) отивате и тренирате .... е и треньора не трябва да има нищо против :D

Това за кой беше? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е вие направо го смелихте човека. Щом има време и желание спокойно може да го вземат в някой отбор от А или Б регионална да тренира за здраве.

Link to comment
Share on other sites

хух да бе верно ме утрепахте =)

става въпрос за нещо аматиорско, здраве удоволствие такива неща

ясно ми е че няма да ставам национал =)))

 

значи в пловдив няма някакви аматиорски отбори така ли?

трябва да търся "селски" ? =)

 

мерси за отговорите все пак

поздрави

Link to comment
Share on other sites

Можеш да се опиташ в Асеновец (Асеновград). Ако имаш поне малко качества е възможно да те вземат :) .

Иначе ако там не стане можеш да се опиташ в Куртуво Конаре, въпреки, че няма да е много здравословно ;) .

Link to comment
Share on other sites

хух да бе верно ме утрепахте =)

става въпрос за нещо аматиорско, здраве удоволствие такива неща

ясно ми е че няма да ставам национал =)))

 

значи в пловдив няма някакви аматиорски отбори така ли?

трябва да търся "селски" ? =)

 

мерси за отговорите все пак

поздрави

Можеш да отидеш в Коматево. А и почти всяко село в радиус около 20км има някакъв отбор из регионалните.

Може и в Локо Провдив да се пробваш, обаче трябва да изчакаш седмица - две, че сема има една дузина на проби. Сигурно от понеделник ще записват нови ентусиасти за проби :)

Link to comment
Share on other sites

За Локото трябва да имаш добър агент, иначе не става :P .

Взимам 50% от всички възможни бъдещи приходи, както и 40% от бонусите :D

Мисля, че условията са повече от добри :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
възможно ли е да тренирам някаде футобл при положение че съм на 22 =) ?

 

Нямаш никакъв проблем. :) Има толкова много отбори. :) Например в Пъвенец, Асеновград и тн. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Всеки отбор от А регионална или Б регионална стига някой да те свърже :P има и не лоши отбори btw в коити се плащат и не лоши премии (по 100 леа)

Link to comment
Share on other sites

А и условията не са чак толкова добри...е то не,че при професионалните са добри,ама......

Аз сега съм на 16 и съм тренирал 5 години,бях се отказал за 2 и половина и се чудя дали сега пак мога да тренирам като съм 10-ти клас?

 

Аз бях в същото положение. Тренирал съм ужасно много, след тфа гадна контузия, 1 година не играх и се пробвах в един отбор и са чудя ся новия сезон дали да продължавам ...

Link to comment
Share on other sites

А значи сега ги делим на шампиони-регулировчици и олигофрени. ДВУКРАТНИЯ БОКЛУК що не го изпревари на СУХО, що не го мина и в НАЙ ПРОВЛИНИЯ дъжд. Че е случаен цял свят видя. Яд ме само, че Маса не го изхвърли от пистата като мръсно коте боклукчавия късметлия
Гледайте малко датите, бе хора...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...