Jump to content
BulForum.com

Продавам канарско горнище


Recommended Posts

Твърдо 25 ! Макар че съм Локомотивец , мисля че горнището е много яко ! Освен това 25 ми трябват и държа на тях !

 

 

razbira se ,4e e qko ,vse pak e na nai velikiq klub v Plovdiv.imam interes.no ot bufer da kupq ne6to i to na negovata zena mi idva mnojko.moita zena e 18 lv ,no spored men ne go prodavai:)))))))tragnal si po raviq pat ;) moga da ti uredq i dolni6te za nego.

Link to comment
Share on other sites

razbira se ,4e e qko ,vse pak e na nai velikiq klub v Plovdiv.imam interes.no ot bufer da kupq ne6to i to na negovata zena mi idva mnojko.moita zena e 18 lv ,no spored men ne go prodavai:)))))))tragnal si po raviq pat ;) moga da ti uredq i dolni6te za nego.

 

Хехе ами ако искаш горнището трябва да е на моята цена :) аз твърдо си отстоявам позицията и за под 25 не го давам ! А за това кой е най - великия отбор в Пловдив много може да се спори...нали знаеш вие сте си на едно мение , ние на друго ! Но и фактите говорят...не забравяй ! :devil ;)

Link to comment
Share on other sites

Q togava da zagovorqt faktite--kuv razmer e anuraka i moga li da raz4itam 4e ne si go smuknal ot gurba na nqkoe dete :) ? Vuprosite sa mi seriozni za6toto znam 4e ima 4erno-beli,kakto i julti fenove koito i na tova sa sposobni .

 

P-P sorry za 6liokavitzata ama preinstalirah bozata i o6te ne sum turil BDS-to

Link to comment
Share on other sites

Q togava da zagovorqt faktite--kuv razmer e anuraka i moga li da raz4itam 4e ne si go smuknal ot gurba na nqkoe dete :) ? Vuprosite sa mi seriozni za6toto znam 4e ima 4erno-beli,kakto i julti fenove koito i na tova sa sposobni .

 

P-P sorry za 6liokavitzata ama preinstalirah bozata i o6te ne sum turil BDS-to

 

горнището беше на братовчед ми , който е 85 и вече не тренира ! Размера е Мка :) Тук не е мястото за спорове между фенове на Локомотив и Ботев :) Ако имаш интерес към горнището , пиши ми ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...