Jump to content
BulForum.com

Продавам SonyEricsson W800i


Recommended Posts

Продавам SonyEricsson W800i с пълна окомплектация като тя включва:

 

1. Зарядно

2. Слушалки + гумени накрайници за слушалките

3. Data кабел с диск

4. 512MB мемори стик + преходник за включване в четец за карти

5. Оригиналната кутия с книжката вътре

 

Телефона има гаранция още 2 месеца ползван е 10 месеца от вносител K&K е взет и е unbranded с (произход) за което бях платил допълнителни 30лв. Абсолютно никакви забележки няма телефона, перфектен е с последния firmware е който оправя доста бъгове от предишните, като забавяне на менютата , оптимизация на снимането с камерата и др. Телефона няма драскотини и също така ще бъде продаден и с калъфчето което е оригинално на SonyEricsson но е копувано отделно не е от комплекта.

 

Причината за продажбата е че ще си взимам малко по-висок клас телефон на който ще ми бъдат необходими функциите иначе не бих се разделил с W800i.

 

Цена 400лв. без коментари!

Моля който има интерес нека ми пише ЛС и ще се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Продавам SonyEricsson W800i с пълна окомплектация като тя включва:

 

1. Зарядно

2. Слушалки + гумени накрайници за слушалките

3. Data кабел с диск

4. 512MB мемори стик + преходник за включване в четец за карти

5. Оригиналната кутия с книжката вътре

 

Телефона има гаранция още 2 месеца ползван е 10 месеца от вносител K&K е взет и е unbranded с (произход) за което бях платил допълнителни 30лв. Абсолютно никакви забележки няма телефона, перфектен е с последния firmware е който оправя доста бъгове от предишните, като забавяне на менютата , оптимизация на снимането с камерата и др. Телефона няма драскотини и също така ще бъде продаден и с калъфчето което е оригинално на SonyEricsson но е копувано отделно не е от комплекта.

 

Причината за продажбата е че ще си взимам малко по-висок клас телефон на който ще ми бъдат необходими функциите иначе не бих се разделил с W800i.

 

Цена 400лв. без коментари!

Моля който има интерес нека ми пише ЛС и ще се разберем.

 

 

даваш ли само карата ? и за колко ?

Link to comment
Share on other sites

За съжаление нямам с какво да снимам телефона иначе щях да съм го снимал. Пак казвам няма забележки телефона нито драскотина. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...