Jump to content
BulForum.com

boot loader? Suse 10.2 beta


wlado

Recommended Posts

имах на компютъра си сабайон линукс но като се наложи да сменя тъпия Виндовс ми се изтърка и боот манагера.Съответно аз си ложих един Acronis OS Selector понеже знам, че ся добра фирма. Съответно той не се справи със задачата да зареди Гентоото. Преди дни прочетох, че любимата ми дистрибуция(Sogftware und System Entwicklung - Suse) има 10.2 бета и викам си айде.Всичко супер, но не иска да запише боот манагера в МБР? Дава ми няква грешка!Acronis OS Selector разпознава линукса но ми стратира само един GRUB с Сузе 10.2 и ~ Failsafe. При каквото и да е от двете опции ми казва че няма такъв партитишън. Странно?

Link to comment
Share on other sites

хахаххаха ами защото преди да задам въпроса/не задавам много интелигентни въпроси но пен ве4е се вуерявам че има проблем и тогава питам/ го пробвах един 4ас с Рипеъра на Сусе не става!!!! дава гресхка и на груб у на лило в монета на хрда ми трябва да има МАНДРИВА УАН ЕКСГЛ, но при старт се тсратира акронис! вместо Лило. макар че според мандрива се е иснталирал безпроблемно Лило

 

 

хахахахаххахаха .Оправи се само се га акрониса зарежда Мандрива Уан и нямам идея кво са правили ама на 800мхц компютър мандрива хвърчи с ЕКсДжиеЛ(XGL)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
х

хахахахаххахаха .Оправи се само се га акрониса зарежда Мандрива Уан и нямам идея кво са правили ама на 800мхц компютър мандрива хвърчи с ЕКсДжиеЛ(XGL)

са сетиш

дано новото сусе10.2 се окаже още по бързо от тази проклета мандрива

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...