Jump to content
BulForum.com

Купувам процесор


Recommended Posts

Търси се процесор за сокет А,по възможност оптималния вариант Атлон 3200+. :) Ако има и други оферти казвайте. ;) Процесора се взима след проба.

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв сокет А ;) Ако говориш за АМ2 вече е друг въпрос... Иначе тия атлончета ги има за сокет 939 и сокет АМ2 :)

 

ПП:

Извинявам се, че спамя в темата :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв сокет А ;) Ако говориш за АМ2 вече е друг въпрос... Иначе тия атлончета ги има за сокет 939 и сокет АМ2 :)

 

[off] Как ще няма такъв сокет А? Ти от къде падаш? :D И как ще няма Атлон 3200/3000/2800 за сокет А? Ти май си се родил направо със s.939 :P No offence! [\off]

Link to comment
Share on other sites

Вече не!

Щом съм писал значи имам процесори.

Но попитах до колко пари даваш за да знам какво да предложа.Защото доста хора искат,на цени доста различни от реалните.И за това можеше да споменеш конкретна сума,т.е. до колко разполагаш и си отделил.

А имам Barton 3000+ 400FSB, Barton 2800+,333 FSB,Barton Mobile 2600+ 266 FSB

Здраве да е!

И късмет.

Link to comment
Share on other sites

И пак ще питам какво "Вече не"?Ами мисля,че съм писал ясно,че се търси оптималния варинат,мисля,че е логично след като няма 3200+ примерно да се избере следващия най-добър вариант,който е 3000+.Кажи цена за 3000+ все пак,интересува ме.Всъщност ако можеш кажи цени на всичките,може и на ЛС,както решиш. ;)

Link to comment
Share on other sites

[off] Как ще няма такъв сокет А? Ти от къде падаш? :D И как ще няма Атлон 3200/3000/2800 за сокет А? Ти май си се родил направо със s.939 :P No offence! [\off]

 

//Офтопик

Ок, ясно... :laughing: Просто до сега не бях чувал за такъв сокет, дори и малко търсих сега и не открих нещо конкретно, но сигурно има щом казвате :)

 

ПП:

Ми не точно с този, ами по скоро със сокет 370(май този беше :lol: )... А от 5 месеца съм на 939 :)

Link to comment
Share on other sites

//Офтопик

Ок, ясно... :laughing: Просто до сега не бях чувал за такъв сокет, дори и малко търсих сега и не открих нещо конкретно, но сигурно има щом казвате :)

 

ПП:

Ми не точно с този, ами по скоро със сокет 370(май този беше :lol: )... А от 5 месеца съм на 939 :)

 

Е браво,ти няма да знаеш най-известния и разпространен сокет на АМД. :D Чакам отговор за цените на процесорите все още.

Link to comment
Share on other sites

Какво има бе човек?За кое колко давам?Оферта имаш ли?

Писал съм,че нямам вече оферта:

Вече не!

Щом съм писал значи имам процесори.

 

Ако наистина се интересуваше има ЛС,а и всички координати ми са в подписа.

Така,че всичко звучи несериозно(за мен).

Късмет!

А между другото 3000+/FSB 400 вече е продаден!

Link to comment
Share on other sites

Даваме на DamnedSoul една седмица да прочете правилата за този раздел. Дано се досети дали е удачно да се спамят глупости тук и защо е категорично забранено.

Също евентуално да разбере как се излага, демонстрирайки познания ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...