Jump to content
BulForum.com

Билети Левски-Вердер


velikiat

Recommended Posts

Доколкото знам билети се продаваха вчера и едва ли вече ще има освен на черно.

Link to comment
Share on other sites

Че те пред ст."Васил Левски" бяха опашки по часове, кой ще се занимава да продава в Пловдив, още повече, че Пловдив е едиствения град, в който фен клуб на Левски няма.

Link to comment
Share on other sites

ауе хора по ТВ-то не казаха ли че билетите не са се продали първия ден. едва 10000 билета били продадени...

Пич хич не си рязбрал - 25 000 за 3 часа ... Останалите са на членски карти,по фенклубове,ВИП и всякакви отбори раздадени...

Link to comment
Share on other sites

И аз точно това чух по новините

25 хиляди продадени билета

публикувано на: 2006-10-25 03:35:21

 

25 000 пропуска за мачът от групите на Шампионска лига бяха продадени до вчера следобед на касите на ст. "Георги Аспарухов" и ст. "Васил Левски" и в офиса на клуба на ул. "Леге" 15. Интересът е по-слаб отколкото на срещата с Челси преди месец, но все пак се очаква ст. "Васил Левски" да се пръска по шевовете и следващия вторник, когато ще се играе мачът Левски-Вердер.

Link to comment
Share on other sites

И аз точно това чух по новините

Ми те тва казаха :). не напразно съм се обръкал. Ако NRG_God е прав съм ги ебал в новините... А и все пак мисля че новините са правилни. Как така за челси даваха по 2 билета максимум на човек, а за вердер по 10 билета на човек...

Link to comment
Share on other sites

Ми те тва казаха :). не напразно съм се обръкал. Ако NRG_God е прав съм ги ебал в новините... А и все пак мисля че новините са правилни. Как така за челси даваха по 2 билета максимум на човек, а за вердер по 10 билета на човек...

Всъщност и тогава и сега имаше забрани за продажба на повече от 10 билета на 1 човек за да се намали черната борса , но никой не ги спазваше и сега също не ги спазват тези ограничения ...

Ехх България :love

Link to comment
Share on other sites

Всъщност и тогава и сега имаше забрани за продажба на повече от 10 билета на 1 човек за да се намали черната борса , но никой не ги спазваше и сега също не ги спазват тези ограничения ...

Ехх България :love

тогава май бяха 2 билета на човек :). тва ми е странното :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...