Jump to content
BulForum.com

Win Task Manager


LaN

Recommended Posts

Тъй. Имаме един проблем с Task Manager-a на бозата - един познат като поиска да си го пусне , и му изписва ,че Таск Мениджъра бил изключен от администратора :wacko: На компма му има само 1 акаунт - госта е изключен, и този акаунт си е с администраторски права. Та въпросът е : някой знае ли откъде се включва проклетия Task Manager ? По стандартните начини - с Ctrl+Alt и Del , и с десен бутон върху лентата - неще мръсника. :laughing: Помощ някаква може ли ? Ситуацията на мен ми е смешна,ама на него му ври главата :laughing: Като ми го зададе тоя въпрос и аз почнах да гледам като полезно изкопаемо сигурно :laughing: Това за пръв път го чувах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тъй. Имаме един проблем с Task Manager-a на бозата - един познат като поиска да си го пусне , и му изписва ,че Таск Мениджъра бил изключен от администратора :wacko: На компма му има само 1 акаунт - госта е изключен, и този акаунт си е с администраторски права. Та въпросът е : някой знае ли откъде се включва проклетия Task Manager ? По стандартните начини - с Ctrl+Alt и Del , и с десен бутон върху лентата - неще мръсника. :laughing: Помощ някаква може ли ? Ситуацията на мен ми е смешна,ама на него му ври главата :laughing: Като ми го зададе тоя въпрос и аз почнах да гледам като полезно изкопаемо сигурно :laughing: Това за пръв път го чувах :laughing:

 

Това е spy+virus вече 4-5машини пренисталвам заради тези бози. Това е някъква буба дето ти изписва че компа ти е заразен и ти предлага да си свалиш напълно безплатно чистачка за буби а всъщност сваляш още буби + вирус който бубите копират и когато го изключиш от таска пак го включват само че копиран с друго име... няма оправия.. единственното нещо е под сейф мод да сканнеш със стабилна анти вир и spy трепач тогава се оправя, но всички файлове който са заразени си отиват и вина така се омазва така, че.... :angry1 . На кратко формат c: нов win + kaspersky 6... и всичко си идва на мястото малко по тромаво е PC-то иначе милиони микроби измряха :love

Link to comment
Share on other sites

Спайче е и не виждам Касперски какво ще оправи. Слагай Spyware Doctor и чисти под safe mode.

Link to comment
Share on other sites

Спайче е и не виждам Касперски какво ще оправи. Слагай Spyware Doctor и чисти под safe mode.

 

Маха вируса.. иначе повтаряш това което съм писал :)

Link to comment
Share on other sites

Маха вируса.. иначе повтаряш това което съм писал :)

 

Не повтарям нищо. Това не е вирус, за да слага антивирусна, а е някакво reg key-че, което се маха със spy soft.

Link to comment
Share on other sites

Не повтарям нищо. Това не е вирус, за да слага антивирусна, а е някакво reg key-че, което се маха със spy soft.

 

Я ми покажи къде точно съм казал че не е spy.. иначе наистина след време сваля накакъв вирус. Точно си го повтаряш че е буба (spy) :P оф няма да споря щом се решил да е косено...

 

Забележи ти какво препоръчваш и какво аз. Нямах предвид, че не си писал какво е, а че грешно си го посъветвал.

 

Не мисля така, но щом казваш така да бъде... твоя грешка :P Иначе за формата това е когато се омаже всичко с вируса, ако е само spy-а и бъде изчистен няма грижи, но комповете които наскоро оправях беше вече късно..

Link to comment
Share on other sites

На кратко формат c: нов win + kaspersky 6... и всичко си идва на мястото малко по тромаво е PC-то иначе милиони микроби измряха :love

 

Забележи ти какво препоръчваш и какво аз. Нямах предвид, че не си писал какво е, а че грешно си го посъветвал.

Link to comment
Share on other sites

И през мен мина този Спай - сега не мога да инсталирам нищо, интернет експлоръра не ми работи и чат пат дава грешки и на Win. Explorer. Не мога и да форматирам, защото харда не ми е разделян и за капак CD-то ми се прецака и не мога да кача нищо на диксове.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди време имах подобен проблем с таск мениджъра. Някъде в регистрите има един key за това дали да е включен или изключен таск мениджъра. Само че в момента сайта на Microsoft не ми се отваря нещо и не мога да ти дам точно къде точно беше тоя key. Пробвай да го потърсиш сам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...