Jump to content
BulForum.com

Кой е най-добрият фитнес в Тракия???


Dimitar_90

Recommended Posts

Интересува ме кой е най-добрия и кой е най-подходящ като Лукс/Цена?

Знам, че Корадо-то го бива, но не съм влизал, някой знае ли какви са тарифите? Имат ли карти?

Мен ме интересува най вече да има пътеки.

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет: Не стъпвай в Корадо.

 

Останал съм с такова лошо впечатление от тази зала. Тя ми е на 2 крачки и половина но не стъпвам там -.-

 

1. Уредите не ми харесват

2. Няма всичко което искам/трябва ми да има

3. Струва ми се задушно там

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет: Не стъпвай в Корадо.

 

Останал съм с такова лошо впечатление от тази зала. Тя ми е на 2 крачки и половина но не стъпвам там -.-

 

1. Уредите не ми харесват

2. Няма всичко което искам/трябва ми да има

3. Струва ми се задушно там

Аз пък не останах с добро впечатление за цените там. Не ги помня точно, но даже и с карта излизаше значително по-скъпо отколкото в Симфонията примерно.

 

Иначе вътре изглеждаше доста гъзарско, ама в крайна сметка ти отиваш там да тренираш, не да се радваш на лукс..

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме кой е най-добрия и кой е най-подходящ като Лукс/Цена?

Знам, че Корадо-то го бива, но не съм влизал, някой знае ли какви са тарифите? Имат ли карти?

Мен ме интересува най вече да има пътеки.

 

 

Най-добрия, като Лукс/Цена е фитнес център Лаута до Каменград, а с най-много пътеки е sport depot gym срещу Метро.

 

Цени Лаута: 3 лв. без карта, с карта 2

Срещу Метро: тук

Link to comment
Share on other sites

:angry1

Моя съвет: Не стъпвай в Корадо.

 

Останал съм с такова лошо впечатление от тази зала. Тя ми е на 2 крачки и половина но не стъпвам там -.-

 

1. Уредите не ми харесват

2. Няма всичко което искам/трябва ми да има

3. Струва ми се задушно там

 

ебахти селската зала е това еи ся се връщам от там , пълна пародия , тежестите на скрипеца не ми стигат , 5ците дисковете са огромни което на мене ми е неудобно , много задушно , да не говорим пък че ме удрусаха 3лв за тренировката защото съм няма членска карта , гъзарчетата от квартала гледат на кръв , абе и моя съвет е да не стъпвате в корадо :angry1

 

говоря за корадо (смирненски) да не стане някое объркване , че нищо чудно и другаде да има такава зала ;)

 

едит : инструктора е под всякаква критика ако изобщо тоя беше инструктор , то същност даже не му личеше че някога е тренирал , показваше на 1 мадама как да прави упражненията а всъщност и той ги правеше грешно ама те хората са казали , не всеки глупак може да направи фитнес зала

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Най-добрия, като Лукс/Цена е фитнес център Лаута до Каменград, а с най-много пътеки е sport depot gym срещу Метро.

 

Цени Лаута: 3 лв. без карта, с карта 2

Срещу Метро: тук

съгласен съм аз там ходя не е и скъпо 35 кинта на месец колкото искаш го посещаваш има и безплатна сауна.

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм аз там ходя не е и скъпо 35 кинта на месец колкото искаш го посещаваш има и безплатна сауна.

супер добър е! Картата е 40 лева 20 тенирвоки - 2 лева за тренировка. А сауната мисля че през зимния сезон я направиха платена! Иначе е готино лъскаво и притяно. винаги иам совбоден уред за каквото и да е!Просто качестовото за тази цена е много на ниво

Link to comment
Share on other sites

ъъ къде точно се намира тая зала до лаута.. ?

 

 

Точно срещу Метро, в подземния етаж на трговски център Аркадия, влиза се от задната страна

Link to comment
Share on other sites

Точно срещу Метро, в подземния етаж на трговски център Аркадия, влиза се от задната страна

имам предивд тази зад лаута зад на Локото стадиона! тази Аркадиа не я знам

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ем аз съм ходил 6-7 пъти. Доста е скъпо, а няма условия. Тоест има супер много уреди за жени като колела, пътеки и тем подобни, но за мъжете не е толкова развито, а и е супер тясно вътре.

 

Има карти за 60 посещения за двама, но това е само за два месеца, тоест трябва да ходите всеки ден, което е невъзможно. Ако си купиш такава карта излиза по 1.3 на човек на посещение.

Link to comment
Share on other sites

ами някой ходил ли е в поликлиниката? или някъде зад 200 и някой блок имало също.. там към "при Румен" ?

Аз ходя в този в поликлиниката.Близко ми е , вече свикнах и ми е приятен , само дето е задушно и го направиха 2 лв :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Има карти за 60 посещения за двама, но това е само за два месеца, тоест трябва да ходите всеки ден, което е невъзможно. Ако си купиш такава карта излиза по 1.3 на човек на посещение.

 

Само дето тази карта е за 3 месеца ... ;) ... и излиза по 2.75 на човек

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...