Jump to content
BulForum.com

The Suffering 2


FuckKiller

Recommended Posts

The.Suffering.Ties.That.Bind.SFCloneCD-MiRROR

 

sufferingtiesthatbind_pcboxboxart_160w.jpg

  • Official web page: The Suffering: Ties That Bind
  • Publisher: Midway
  • Developer: Surreal Software
  • Genre: 3D Action
  • Release date: 13.10.2005
  • Story/Description:
    The Suffering: Ties That Bind is a revolutionary action-horror game that emphasizes the disturbing terror of its predecessor, with new twisted creatures and a few familiar faces. Set in the unforgiving streets and prisons of Baltimore, the player once again controls Torque as he seeks revenge against the mysterious grand manipulator Blackmore, a man somehow tied to the death of Torque's family. Players will explore the tough inner-city, with poverty and urban injustices trapping people just as effectively as a physical prison. The unique morality system returns, as players delve into the perverse world of Torque's sanity to discover his past and struggle to control his future.
  • Multiplayer: None
     
  • Review: IGN - 8.1/10, GameSpot - 7.2/10
  • Demo, movies & utils: 3D Gamers downloads
  • Screenshots: 3D Gamers, GameSpot, Gamer's Hell

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен нещо ми запецва в апартамента на Торк? Вика ми само да си гледам "пейпарите" аз си ги изчитам а то пак, никъв напредък....

Link to comment
Share on other sites

При мен има нещо много дразнещо. Разни предмети стават по-светли. Просто така като се движа или въртя се променят. Един стане по-светъл, после друг. Видео картата ми е GeForce 4 MX 440. Поддържа се, ама тя е толкова бъгава, че може и да е от нея. Промених опциите - нищо. Някой да има същия проблем?

 

Иначе играта нещо много не ме кефи, аз съм още в началото, ама... Някви гласове, видения, депресия. Някой път въобще не разбирам какво става. Може би защото не съм играл единицата.

Link to comment
Share on other sites

Corp, то тази част е директно продължение на предната, макар че не е задължително да си играл единицата, за да разбереш и тази де... но иначе играта е супер добра и определено много мрачна... още по-мрачна от предната що се отнася до историята... Но.... не ми допадна бад ендинга... Ама не ми се преиграва да видя какъв е добрия или неутралния край :)

 

А иначе за апартамента, ако не се лъжа, след като видиш документите, май трябваше към банята да се насочиш или беше към телевизора в хола... ще те излъжа точно... На много места има такива скриптирани събития и просто обиколи няколко пъти всички стаи докато не се активира :)

Link to comment
Share on other sites

Мнито в банята нито в хола, само оная ми повтаря да си спомня и да чета papers. И от време на време някви проблясъци с някви изврати ама нищо не се случва....

Link to comment
Share on other sites

Corp, то тази част е директно продължение на предната, макар че не е задължително да си играл единицата, за да разбереш и тази де... но иначе играта е супер добра и определено много мрачна... още по-мрачна от предната що се отнася до историята... Но.... не ми допадна бад ендинга... Ама не ми се преиграва да видя какъв е добрия или неутралния край :)

Аз така и предполагах, че има голяма връзка с единицата. Иначе сигурно мога да разбера за какво ства въпрос и без да играя първата част, но например когато става на някво чудовище, нямам никва идея защо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някои ако е минал нивото Discipline punish да ми прати сеифа след него че ме изхвърля точно като влезна в асансиора и ми дава грешка :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Реших проблема с нова конфигурация, по неизвестни причини играта се държи мн бъгаво, а пачове няма... Трябвало е да прочета писмата, които докато бях със старата машина въобще не ми отваряще с Num 4. Куриози. Пиша за обща информация.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...