Jump to content
BulForum.com

2*128 SD RAM


Recommended Posts

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=45734

 

някой ще обясни ли какво всъщност става, щото тоя @DEVIL_in_PLD, се оказа меко казано некоректен. :angry1

 

samkijot Незнам кой се е оказал некоректен.1во каза зимам ги аз ти казах че са запазени после пича се отказа и ти ги предложих ти ми каза че нямаш пари.Тайче по добре некоментирай кой е некоректен.Рамта си беше на S_one и като се отказа другия пич му я върнах понеже и той кат тебе беше от "НАЙ-СЕРИОЗНИТЕ" а аз бях казал че е продадена.

Link to comment
Share on other sites

samkijot Незнам кой се е оказал некоректен.1во каза зимам ги аз ти казах че са запазени после пича се отказа и ти ги предложих ти ми каза че нямаш пари.Тайче по добре некоментирай кой е некоректен.Рамта си беше на S_one и като се отказа другия пич му я върнах понеже и той кат тебе беше от "НАЙ-СЕРИОЗНИТЕ" а аз бях казал че е продадена.

 

така, нещата стояха по следния начин:

1-о - на pm, без да пиша в темата ти писах, че ще взема едната плочка и ще говоря с един познат за другата, тъй като и той си търсеше. след няколко минути получи 2 pm, с който те уведомих, че ще взема и 2-те т.е. гарантирах ти и за 2-те на цената, която им искаше. така ли беше?

2-о - отговор на pm така и не получих от теб. следях темата няколко дни, след което в нея писа друг потребител, който каза че ги "взимал" за някаква сума. аз ти писах "какво става?", пак на pm ... дали ги продаваш, продал ли си ги вече, с което тактично те приканих поне да ми отговориш. не го направи. потърсих те на icq-то и там не отговори.

3-о - след някъде около седмица ти ми пращаш pm, в който ме питаш дали още се интересувам от паметта ... отивам да видя тема и в нея пише, че паметта е продадена. тъй като не бях сигурен какво точно става - как така хем ми я предлагаш, хем е продадена, писах pm на потребителя, който беше проявил интерес към паметта, за да видя дали я е купил, дали се е отказал т.е. да съм наясно в к'ъв филм ме вкарваш. и той не отговори ...

4-о - тогава вече ти писах на pm, че интерес към паметта имам, но в момента нямам пари, а ще имам към края на месеца.

 

нека хората сами преценят за какво става въпрос.

 

п.п. жалко, че не си пазя изпратените pm

 

п.п.п. смятам, че е нормално, когато един човек прояви интерес към това, което продаваш и те пита няколко пъти "ще го продаваш ли или не", ти да му отговориш. от друга страна, пак нормалната тактичност изисква да не "притискам" продавача с pm. сещай се ...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, кво става с тая памет бре? И аз бях писал, ама нищо. Сега някой да земе и да каже последно за рама.

 

а, точно теб те имах предвид под "друг потребител" в случая горе :D

 

... 1во каза зимам ги аз ти казах че са запазени ...

 

малеее, т'ва не го видях преди!

я ми припомни кога си ми казал, че са запазени ве??? :angry1 ти на луд ли ще ме правиш?

 

п.п. и пиши с пунктоация, за да могат да те разбират хората, които четат!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...