Jump to content
BulForum.com

Малко помощ за Adobe Premiere 2


Undyning

Recommended Posts

От скоро имам камерка и за сефте да се занимавам с видео обработка. Та въпроса ми е имам 2 дв касетки с видео с продължителност 1 час и 51 мин. на какви настроики да ги запиша на едно DVD/ 4,7 GB/ че уж смятам едни сметки а като започне да кодира много големи стават файловете . Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

От линка ми показва

Грешка

Няма торент с номер 56522

Днес пробвах и с Mainconcept MPEG encoder като качеството се запазва и прави файла под 4.7 гб но не мога да разбера защо ми прави картината от 4:3 на 16:9 въпреки че настроиките на енкодера са 4:3 и

720X576 и се получава един кофти ефект и се сплесква картината

Link to comment
Share on other sites

Торента се дублираше - ето нов линк.

 

За проблема ти с MainConcept нямам представа. Шотни прозореца с настройки.

Link to comment
Share on other sites

В краина сметка след доста опити стана с Mainconcept . По интересното е че при еднакви настроики единия път енкодва и прави екрана 16:9 а втория път без да променям нищо 4:3

Абе софтуер какво да правиш

Сега едно меню само трябва да направя някакви предложения че или аз нещо не правя както трябва че адоби премиер пак иска нещо да енкодва мпег 2 фаила за да добавя меню. Че има доста добри менюта в нея има ли по лесен начин само меню да добавя без да енкодва пак

Link to comment
Share on other sites

Premiere-a е супер капризен откъм кодеци, така че пробвай с нещо друго. Иначе нямам представа как се слага меню, не ми се е налагало.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...