Jump to content
BulForum.com

Работа в зала


Recommended Posts

Търся администратор в зала ... заплащането е 1лв на час. залата е малка намира се близко до бул. Източен още в началото на Аджисана на ул.Лъджене 24.Работят 2 ма човека работното време се договаря.Нужни познания - работа с мрежи; операционни системи Вин 98 и ХР; да записва дискове; сканиране и принтиране; преинсталиране на операционна система,познания свързани с антивирусни програми и предпазване от вируси.

Всички желаещи да ми пишат на мeил-а Alukardbg@yahoo.com като предоставят CV телефонза връзка и по възможност ICQ номер.

Желателно е да има препоръки!Желателно е да зопчнат веднага!!!

Тел за връзка:650284,260947

За допълнителна връзка skype: Alukard_bg

Link to comment
Share on other sites

Чай ся... аз ли не разбирам или ти найстина търсиш човек, който да работи всеки ден за 180лв? :blink:

на такива хора като теб мога само да им кажа "(finger)" :angry:

 

И мерси за 20% уарн...

Link to comment
Share on other sites

Тъжно е да севиди че дават 180 лв за нонстоп ...

по принцип под 300 не би трябвало да е заплатата

а такива които се навиват на работа за по-ниска заплата ще им кажа само едно :

- ЗАРАДИ ТАКИВА ИДИОТИ ПЛОВДИВ Е НА ТОЯ ХАЛ !!!!!!

 

Погледнате София - като им казах на шопите че взимам 300 лева и ми се присмяха

казаха че и най-бедните им чистачки отказват да чистят под 500 лева ...

Помислете си хубаво - и не вършете олигофрениии ..

 

Пич ( към тоя дето търси персонал ) - аре да напраим така - аз ще ти плащам по 250 лева - толкова плащам на циганите дето ми работят ... - ама ще доидеш да ми вадиш моркови на къра - 6 часа на ден - почивка в неделя .. не е тежка работата ...

-даже и е по-лека от админката - не ти трябва да мислиш , не ти трябва да се грижиш за PC-та , и да им береш кахъра ... или да се косиш за касата - че ако я оставиш без надзор - ще си вътре с една - две заплати ...

Link to comment
Share on other sites

Тя чистачката при нас взима 180 кинта и е на 4 часа.

 

Са сетиш !

Едно време в Passion когато работих като админ - чистачката взимаше по 100 лева - и беше на 1 час на ден ! ( че и по-малко ) - сутрин към 7 часа чистеше и тва е .. !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...