Jump to content
BulForum.com

Развален RAM 256 DDR 266MHz


Recommended Posts

Имам една такава бе6е си наред и изведнъж се прецака :

Компа тръгва оба4е каквото и да копира6 инсталира6 или свали6 от нета все е с гре6ки и нестава за ползване и Уиндоуса от вр. на вр. дава гре6ки (об6то взето прави мн. гре6ки)

Понеже незнам какво да я правя питам дали става за не6то и на някои дали му трябва .

Цена маи няма смисъл да пи6а 6тото о4аквам 4е зани6то нестава ама някои може да посъветва не6то...

Link to comment
Share on other sites

Каква марка е?

V-data

 

оба4е mrdds ми предложи на ПМ да я дам за пример на студентите в ТУ и мисля 4е ще му я дам няма кво друго да я правя

Link to comment
Share on other sites

ти сигурен ли си, че паметта не може да се оправи?

питам, защото преди време един приятел имаше проблем с компа ("син екран", изобщо не стигаше до ОС-а) и се оказа, че е от паметта. занесе я в сервиза и му казаха, че може да се оправи. след 10 дена му я върнаха и сега си я ползва жив и здрав :)

така че потърси помощ от специалист. във форума нищо няма да стане ... щото и никой не може да разбере какъв и е проблема :)

Link to comment
Share on other sites

ти сигурен ли си, че паметта не може да се оправи?

питам, защото преди време един приятел имаше проблем с компа ("син екран", изобщо не стигаше до ОС-а) и се оказа, че е от паметта. занесе я в сервиза и му казаха, че може да се оправи. след 10 дена му я върнаха и сега си я ползва жив и здрав :)

така че потърси помощ от специалист. във форума нищо няма да стане ... щото и никой не може да разбере какъв и е проблема :)

Един приятел ми каза 4е не се опраяли рамовете и аз затва ама щом казва6 може и да питам някъде.

Мерси

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...