Jump to content
BulForum.com

има ли художници от форума


zlobil

Recommended Posts

значи доста време се чудех къде да постна темата тук или в бай/селл ама там влизат по-малко хора и има шанс човека който може да ми свърши работата да не я види , значи решил съм да си направа татуировка с която да закрия едни китайски символи но това всъщност няма значение.

значи татуировката си я представям по следният начин , викингска глава на фона на викингски кораб във водата , естественно на носа на викингския кораб има зловещ дракон (или там квото е животното сещате се закво говора , или пък гола жена още не съм го решил)

та значи трябва ми човек който да може да ми нарисува това на бял лист хартия с обикновенно моливче и да може да сложи светлосенките , аз естественно не ми е проблем да отида където той каже за да му давам наставления как точно искам да стане защото искам да стане перфектна татуировка.

готов съм да си платя на човека който се наеме да направи това (ако избщо се намери такъв човек) разумна цена , нямам идея колко да предложа но предполагам че ще се споразумеем нещо

мерси предварително

 

ако модераторите решат че темата не е за тук нека да я преместят ;)

 

едит: ако някой от форума случайно попадне на подобна картинка или просто на викинг или викингски кораб в нета нека да постне тука 1 линкче понеже все още сабирам идеи и не съм решил твърдо как точно да изглежда главата но определено трябва да изглежда зловещ , в гоогле се ровя от няколко дни но не мога да намеря нищо което да ми хареса кой знае колко и да ми фане окото , свалих няколко моделчета на викингски глави и кораби но идеите винаги са добре дошли :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ако някога си направя подобно нещо ще се самоубия.. :D

иначе в първият линк има 3-4 които ми харесват , ето 2 които аз си намерих и мисля че като взема това-онова от едната и от другата лицето ще е готово

gallery_1517_99_56909.jpg

gallery_1517_99_7547.jpg

 

а кораба ще е ето това след леки преработки

http://play.evrocom.net/forum/uploads/1157...17_99_76494.jpg

същност след доста преработки но основното е да добиете представа какъв тип кораб ме интересува

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...