Jump to content
BulForum.com

Смених си дограмата... НУЖДАЯ СЕ ОТ МАЗАЧ ....


Recommended Posts

:woot И аз търсех, ама не ми дойде на акъла да пусна тема тук. Мазача е в нас в момента и ако искаш мога да ти да телефон да се разберете. Взима по около 40лв. на прозорец, зависи колко е работата, той на място преценява. Ако решиш пиши....аз после ще едит-на да кажа дали съм доволен.
Link to comment
Share on other sites

:woot И аз търсех, ама не ми дойде на акъла да пусна тема тук. Мазача е в нас в момента и ако искаш мога да ти да телефон да се разберете. Взима по около 40лв. на прозорец, зависи колко е работата, той на място преценява. Ако решиш пиши....аз после ще едит-на да кажа дали съм доволен.

да искам по принцип :) но е много важно за мен дали си доволен :) тай че ще чакам отзиви :)

Link to comment
Share on other sites

Сори за офф-а ама 40лв на прозорец !!! Добре, че се хванах да си ги оправя сам всичките ,иначе щяха да ми излезнат златни.

Link to comment
Share on other sites

To и сега ми излезнаха златни...а тоя льольо още не е дошъл. Вчера каза, че ще дойде в 8ч сутринта, а сега е 11:15 и го няма...Ще му :censored2: . И телефона не си вдига....баси, писна ми от пройдохи...

Иначе вчера добре работеше, малко пипкав и бавен, но то си е за негова сметка колко бързо работи.

Препоръчвам на тези, които имат време да си ги направят сами. Тези, които смятат да изкарат пари и да си платят и да не се занимават с неща, които не могат нека потърсят святстни хора, за които се знае, че ще свършат работа, щото тия работници са баси ужаса...

Link to comment
Share on other sites

Само ще кажа, че не е нищо сложно ,просто трябва да отделиш време и малко пари за материали. Аз мойте 5 прозореца (от които единия е голям 2х1,5м) ги обърнах с гипсокартон и после ги шпакловах с гипс като всичко това ми излезе ~30лв като смятам и латекса.

Link to comment
Share on other sites

Само ще кажа, че не е нищо сложно ,просто трябва да отделиш време и малко пари за материали. Аз мойте 5 прозореца (от които единия е голям 2х1,5м) ги обърнах с гипсокартон и после ги шпакловах с гипс като всичко това ми излезе ~30лв като смятам и латекса.

 

Стилянчо голям майстор си! Браво!! Мога ли да те викан, че и и в нас ще има нужда от майстор?? :P

Link to comment
Share on other sites

To и сега ми излезнаха златни...а тоя льольо още не е дошъл. Вчера каза, че ще дойде в 8ч сутринта, а сега е 11:15 и го няма...Ще му :censored2: . И телефона не си вдига....баси, писна ми от пройдохи...

Иначе вчера добре работеше, малко пипкав и бавен, но то си е за негова сметка колко бързо работи.

Препоръчвам на тези, които имат време да си ги направят сами. Тези, които смятат да изкарат пари и да си платят и да не се занимават с неща, които не могат нека потърсят святстни хора, за които се знае, че ще свършат работа, щото тия работници са баси ужаса...

Явно не правиш често ремонти.Миналото лято правихме ремонт и почти всички "майстори" са такива.КАзват ,че ще дойдат а никви ги няма.НАкрая вече на баща ми му писна и специално прозорците ги обърнахме ние.ТО не е толкова трудно.ОСобенно ако имаш тази специалната машинка за захващане на гипскартона.ЗА една сутрин объркахме 8 стъкло пакета и една врата :)

Link to comment
Share on other sites

E, и аз се предадох. Взех си почивен ден и ся слушам хиподил - зидаро-мазачи и се правя на майстор. Ако някой намери нещо свястно да пише. Аз предпочитам да изкарам пари с нещо, което мога и да си платя, а не аз да се занимавам и мотам 100 часа и да не стане гладко и хубаво. За сега удрям на камък в намирането на добри майстори. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...