Jump to content
BulForum.com

Продавам 1GB Memory Card Kingston


Recommended Posts

Не че имам желание да спамя,но тази карта става ли за Sony Ericsson W810i или за фотоапарат Samsung A50?Ако става за GSM-a веднага я запазвам,ако става за фотоапарата ще ти кажа утре по обяд :) :excl:

Link to comment
Share on other sites

този вид ммц+ по различен ли е от стандартно ммц

 

Абсолютно същото си е MMC-то , това са някакви рекламни трикове на Kingston.

За Nokia проверете дали поддържа MMC стандартна карта , за момента нямам време да ровя и проверявам.

 

Сега видях за 6600 пише , че става. За 6260 пише RS-MMC ( малко съмнително да стане , този стандарт в момента нищо не ми говори , но най-вероятно не )

Link to comment
Share on other sites

OFF:

RS- означава редюсибъл сайз има приставка, която я прави нормална ммц без него става двойно по-малка

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същото си е MMC-то , това са някакви рекламни трикове на Kingston.

За Nokia проверете дали поддържа MMC стандартна карта , за момента нямам време да ровя и проверявам.

 

Сега видях за 6600 пише , че става. За 6260 пише RS-MMC ( малко съмнително да стане , този стандарт в момента нищо не ми говори , но най-вероятно не )

 

Това не е рекламен трик,и не само Кингстън произвеждат ММС плюс.ММС+ картите имат два допълнителни конектора,в повече от стандартните ММС карти,за да могат да стават на повече устройства.

RS-MMC е Re-Size MMC,т.е. един вид умалена ММС карта,просто спестяват от размера.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...