Jump to content
BulForum.com

14-16 юли Състезание в Пловдив


The^Undertaker

Recommended Posts

Тази седмица е републиканското по спускане и крос-кънтри като за сефте ще сме домакини. Трасето е под хижа Здравец и завършва в село Храбрино ... за тези които искат да гледат препоръчвам качване до Храбрино и оттам до финала има какво да се гледа .... 8 метров летеж от скок ;) .

 

Записване за участие ще е до събота на финала , или тука http://ubcbg.com/ ... ако сте почитатели или просто ви се гледа нещо интересно със спокойствието на планината и шумяща река добре дошли :)

Link to comment
Share on other sites

аз ще участвам дизциплина - DH

 

Крос кънтрито ще е точно срещу втората чешма по реката, първата е на площада на селото малко нагоре срещу течението на реката . обиколките не са ясни :)

Link to comment
Share on other sites

stava vapros za hrabrino nali ? tam ot centara .. onaq 4e6ma ded se pada v lqvo i ima edin pat nagore porkai reki4kata .?! nali ! tam pak kade 6a napraat obikolki .. te si znaqt!

problem mi e 4e v petak edva li 6ta moga da ida na trenirovkite ... ako moje da propusna petaka pak samo v sabota da ida ... ama neznam dali moje ?!pak i katroteka trq si praa a we voub6te mn slojno se polu4ava ..

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица е републиканското по спускане и крос-кънтри като за сефте ще сме домакини. Трасето е под хижа Здравец и завършва в село Храбрино ... за тези които искат да гледат препоръчвам качване до Храбрино и оттам до финала има какво да се гледа .... 8 метров летеж от скок ;) .

 

Записване за участие ще е до събота на финала , или тука http://ubcbg.com/ ... ако сте почитатели или просто ви се гледа нещо интересно със спокойствието на планината и шумяща река добре дошли :)

 

Може ли да ми кажеш в колко часа са мероприятията в събота и неделя. Това не е написано никъде. Също така ме интересува и удобно място за снимане.

Смятам да ида да се разкарам с колелото до Храбрино, но не да се състезавам, а да направя малко снимки на състезанието.

Link to comment
Share on other sites

Събота е като днеска Dh-a върти нагоре надолу и се спускаме, фотографи на финала на трасето, намира се над реката по моста ще стигнеш до него.

 

неделя 10-00 е старта на крос кънтрито, 12 квалификацията на Dh , 16 финал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...