Jump to content
BulForum.com

The BRAN Project


Recommended Posts

И така, най-накрая мога да ви представя проекта BRAN

 

Идея за някаква подобна история се въртеше в главата ми от дълго време (fan4battle знае, разправях му когато се видяхме :) ). В края на миналата годи

 

на след като нахвърляхме различни идеи за герои и неща, които искаме да вкараме аз и приятеля ми и съавтор Орлин се захванахме с писане на исто

 

рия за комикс-поредица, която в последствие мутира във филмов сценарий.

Вероятно сценария щеше да е готов преди повече от три месеца ако не бяха различни неща, които ни караха от време на време да прекъсваме писане

 

то и забавяха работата ни - изпити при мен, нощни смени при Орлин (той е лекар...), и факта че работим отделно и обсъждаме и обменяме всичко онла

 

йн (...и живее в Лондон)

Последната редакция на сценария вече е официално регистрирана и тепърва започва да обикаля по издатели и продуценти.

От скоро вече и сайтчето на проекта е онлайн.

Все още предстоят някои довършителни работи по него (като например about страницата), и не е изключено да претърпи разни промени в дизайна, но

 

все пак важните места са вече там:

 

- preview на сценария, включващо първите 18 от общо 122 страници

- synopsis разказващ накратко историята и концепцията на сценария

- нашия форум

- галерията с concept art

 

Специално внимание искам да обърна на галерията, която в момента съдържа освен уолпейпърите 2 концептуални рисунки и лого дизайн.

 

Там ще можете да откриете подробности за Concept Art Contest-а, който вече започна. За художниците, които решат да си опитат силите с концеп

 

туални рисунки - там ще откриете guide в който са описани условията за участие, както и кратки описания на всичко от което се нуждаем в момента к

 

ато концептуални рисунки - герои, костюми, декори, емблеми и знаци, превозни средства, роботи, космически кораби, извънземни създания и т.н.

 

Надявам се да съм събудил интерес у вас! На всички, които решат да участват с concept art - Успех!

 

:arrow: www.branthemovie.com

Link to comment
Share on other sites

Optimus-e дано ви се реализира филма/комикса/сериала ще го гледам с огромно удоволствие.Прочетох набързо идеята на филма и ми се струва че е добре замислен.Както казах дано види бял свят :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Разни нови concept art-ове на сайта, продължаваме да работим по проекта...

 

http://www.branthemovie.com

 

Ето калко кореспонденция ;)

 

Dear Mr. Boll

My name is Nenko Genov and I am writing you in order to present you 
a movie script, called "Bran". The script is written by me and Orlin 
Michev, my co-author and business partner. It is registered in WGA. 

Our script has a great potential for commecial success. So far it has been evaluated by several independent journalists and film critics and in less than a month several publishing houses have shown interest in our work. 

We are looking for a producer willing to take on our story and bring it to big screen. Uwe Boll is famous for his work as a director and producer, experienced with special effects, and we decided to contact you. 

You can find details about the script an the story on our official 
web-site: http://www.branthemovie.com 
There you will find synopsis, taglines, logline, concept art and a 
preview of the script (the first 18 of 122 pages) 

Logline: "In the future the all-powerful Corporation hides a dark 
secret behind its facade and now the only one who has the chance to 
set things right is trapped back in our time, separated from his 
son... and maybe reunited with his long lost love." 

In case you are interested in our work please contact me and let me 
know. Then I can send you the full version of the script. 

We are looking forward for your answer. Thank you for your time. 

Sincerely 
Nenko Genov, www.branthemovie.com

 

is there any financing attached?

 

Thanks for answering so soon :)

If you mean a sponsor or a producer - no, for now there isn't any. We're waiting for some people in London to read our script and tell us if they want to work with us. My co-author, Orlin, keeps in touch with them.

But we registered our script less than a month ago and you are one of the fisrt we contacted. Interested in producing our script? :)
I can send you a copy of the script right away and we can discuss the details.

Best regards:  Nenko, www.branthemovie.com

 

 

right now i have to many projects 
but thank you

 

С прискърбие съобщавам на всички фенове на Уве Бол, че за сега няма изгледи той да режисира BRAN :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...