Jump to content
BulForum.com

Продавам бинокъл


Recommended Posts

Значи купух този бинокъл преди 1 седмица някъде, от този, форум, но след три дни ми подариха един друг и за това този става ненужен. Продавам го на същата цена, на която го взех - 15 лв. Снимки - тук

Link to comment
Share on other sites

е, айде дай още 5, хем аз няма да съм на загуба, хем ти го взимаш на половин цена, защото на онзи търг беше предложил 30

Link to comment
Share on other sites

мда бях ама се разминахме с пича....

 

а и вече си взех...този ще го правя подарък.....

 

давам от сърце 10 лева и идвам да си го взема от вас няма да се разхождаш до никаде :)

Link to comment
Share on other sites

Doss, кво стана бе, ти нали щеше да ходиш в софия, как ще му купиш бинокъла на човека ???

 

slay, ако се видите за тоя бинокъл, и е във некое време различно от утре сутринта в 5 (5.00ам, 30 юни 2006г.) ще е много странно, защото той твърди че заминавал за софия утре по това време, а щеше да ми продава топка.

 

Я сега да видим какво ще стане. slay, ще ти дам липсващите 5лв за да не си на загуба ако си оредите среща с този да ти вземе бинокъла за 10лв утре някъде след 9ч и тъкмо аз да го питам КЪДЕ ми е топката :angry1

 

Извинявам се много за оффтопика, но ми отмръзна от некоректни и лакоми за 1-2 лева повече хора, които обещават нещо, после някой им предлага повече на лична и те ИЗНЕНАДВАЩО трябва да заминават за софия !!!

Link to comment
Share on other sites

ЕХ приятелю приятелю.......

 

ако погледнеш малко по на горе.....

 

ще го подарявам.....

 

и ще си го вземе гаджето.....

 

ама няма проблем свеки с гемиите си....

 

и за да не ревеш в ГСМ оказиона има около 20 пакета прима с тая топка ела след 2 седмици да то ПОДАРЯ една макар че заслужаваш едно голямо нищо

 

и за ш*бана*а топка ми писаха 10 човека след теб да ти копирам ли какво сам им казал.....

 

така се разбираме начи утре в 10 слей да каже каде е срещата ти носиш 5 лева пращам гаджето с още 10 и взима бинокъла :)

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: НЯМА СМИСЪЛ

 

изв. ме за офтопика ...

 

относно по-долния пост: slay, няма да коментирам, надявам се че вече стана ясно :D

 

virtuozo_ : имам един познат който наскоро завърши курс по психодиагностика, ако искаш мога да ви уредя среща, може и нищо да ти няма ...

Link to comment
Share on other sites

Понеже днес досс не се появи на мястото, което се бяхме уговорили, а само лъже, бинокълът продължава да се продава, който е заинтересован да пише

Link to comment
Share on other sites

А може би не лъже doss а лъже гаджето(но откога подаръците си ги купува този който ще ги получава???)

А shadow появили се с 5те лева или и той изчезна като сянка :D

Е'бати и загубения сапунен сериал-в 1134 епизод предстои да разберем дали брата на shadow ще получи безплатна топка от магазина на doss или doss пак ще покаже характер на черна пантера (както знаем котките трудно някой може да ги разбере)

Link to comment
Share on other sites

да продава се, не знам какви са точно параметрите му, но може да видиш какво е писано за този бинокъл тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...