Jump to content
BulForum.com

Форумни затапки


asd

Recommended Posts

Та основната идея на темата е тука да се постват най-добрите затапки в форума,за да се посмеем всички.Искам да благодаря на zlobil че ме вдъхнови да напрая темата със следното.В темата за Бирфеста в Others

 

AMI ПРЕЗ ПОСЛЕДНОТО МНОГО ВРЕМЕ КОГАТО МИНА ПРЕЗ БИР ФЕСТА ИМА САМО НЯКАКВИ МОМ4ЕТА И МОМИ4ЕНЦА ПО ДЕСЕТ ГОДИНИ ПО-МАЛКИ ОТ МЕН 4Е И ПОВЕ4Е! КАКТО МЕ ПОПИТА ЕДИН МОЙ ПРЕИЯТЕЛ ГЕРМАНЕЦ НА ЧИСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК : АБЕ ПРЕДИ ЧЕТИРИ ГОДИНИ ТУКА НЯМШЕ ЛИ ПОВЕЧЕ ПЪЛНОЛЕТНИ?

и zlobil:

да и един мърмот завива шоколада ...... аиде стига сте си изсмуквали от пръстите какво да напишете :wacko:

Надявам се да не се сърдите ако попаднете в темата.Лично аз бих си се посмял на простотийте,които по някой път пиша :) .

 

Edit:Забравих да кажа ако може да казвате и заглавието и раздела в която е тамата.Ако пък модерите преценят,че е много злепоставяща нека я затворят :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, батко, абе къде е батко бе?!?!?!?!?!!

и се чудя.. де отидоха хората, дет четяха дългите постове и им се фащаха, па стааше шоу малко поне.. иии аман;) лека нощ

 

 

Щом като човек може да създаде без обективна и конкретизирана подбуда и цел 22 реда текст, чието съдържание може да бъде възприето прочитайки първия и последния ред и ефекта от него клони към нула, а за създаването му отделя 5-10 минути, няколкостотин калории, известен брой нервни клетки или казано грубо алтернативният разход превишава много ползата от него, то явно има Бог. :)

Иначе ако някой може да ти отговори на въпроса има ли Бог, то най-вероятно самият той е Бог. Не знам дали има Бог ама аз вярвам.

 

Others - Нестандартни въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...