Jump to content
BulForum.com

Организират ли транспорт за КОНЦЕРТА на ДЕПЕШ МОД


adibas

Recommended Posts

Хора голям проблем с тая София! Не ми се ходи с колата защото ще е лудница!А влаковете са мнооого кофти последният влак е в 23:10 от София за Пловдив! УЖАС :( (а концерта я започне, я не започне в 20:00) абсурдно е да се добере някой за тоя влак! Та не знам дали е подходящо този топик да го сложа тук...ама така или иначе не се сетих каде да бъде...та въпросът ми е някой знае ли има ли някакъв организиран транспорт (рейсове ала-бала), които ще изчакат там края на концерта и...после към добрия стар Пловдив. Или всеки се оправя както може ааа?!

Link to comment
Share on other sites

Може и да има организирани групи с транспорт/автобус/,но това значи,че няма места,защото са си организирани.Аз съм изпаднал в голяма чуденка-концертът дори и да поне в 20:00,няма как да свърши в удобно време,за да може да бягаме към гарата,за да хванем влака в 23:10,а следващият е раааааано сутринта :bgrin: а цяла нощ скитане из София не звучи добре,особено като си изморен след концерта.А с кола е кофти,защото да я оставиш в района на Илиенци си е живо самоубийство.И остава алтернативата охраняем паркинг,което пак е пари.Бла-бла,става дълга и широка.

Link to comment
Share on other sites

Лелеее, сега ако бях един превозвач какви пари щях да направя! :) Обаче уви!!! Все пак се надявам да има нещо такова, защото колкото и да е предварително организирано....не може да няма някъкви извънредни линии, понеже не сме само аз и ти сме изправени пред този проблем!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност няма.И последният автобус тръгва от София в 23:10.За да има извънредна линия,трябва да има хора,които са предплатили за целта един или няколко автобуса.А ние май не сме от тях :(

Link to comment
Share on other sites

Както и да го мислите няма начин да си заминете с нормалния транспорт ако стоите до края на концерта... То като се има в предвид, че подгряващите групи ( :love ) ще свирят минимум 1 час (дано и повече :))... пък и последно май сет листа на депеш беше едно 20 песни... значи поне още два часа и половина някъде... Абе до 12 поне ще е :) (може и повече)... Дано де :Д

Link to comment
Share on other sites

ООО определено ще е повече, ами замислете се после за излизането от стадиона, ами към 1ч. ако не и по-късно даже! Лелееее ще се пали колата да се ходи! Не ми се виси на гарата до 6:30 сутринта!

Link to comment
Share on other sites

И аз обмислям варианта с паленето на колата,но все още не знам сам ли ще пътувам или с още хора,щото с 4-5 човека в колата разходите излизат горе-долу колкото с влак.Между другото Депеш се очаква да излязат в 21:00

Link to comment
Share on other sites

Ми май е нормално... четох, че НГ смятат да изпълнят към 6-7 парчета ... та час даже доста ми се вижда, но като закъснеят малко, с паузите между песните, да речем, че ще стане час :)

 

А иначе и на мене не ми се мисли какво ще правя до 6 и нещо за влака... затова смятам да се забия в нея дискотека :D Просто няма друго решение...

 

Но все пак приятно изкарване на всички, които ще ходят :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже ще пътувам сам с влака до София,а може би и ще клепя сам след концерта до сутринта-ако има още такива,свиркайте,може поне биричка да пием заедно

Link to comment
Share on other sites

Аз принципно ще ходя с 2ма приятели, но първо щяхме да пътуваме с този в 13 часа, който е... пък после ми сервираха с този в 11:52 (което на мене ми се вижда рано)... та и аз не знам вече... иначе мога да ти предложа да се джойнеш с нас ако искаш :P (и имаш желание :))

Link to comment
Share on other sites

Между другото-след концерта ще има Depeche mode party в Backstage/намира се на бул.Васил Левски/,входът май е 6 лева,а който има билет от концерта-50%намаление.НО не знам дали ще има място,защото има много резервации.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...