Jump to content
BulForum.com

Сериалчето " Stargate SG1 "


Recommended Posts

Потърсих такъва тема .. странно нямаше :-) И викам я да пусна аз :-) Ами това е готино сериалче .. има излезнали 9 сезона :-) Почнах да го гледам .. но разбрах днеска че пускат 10 сезон. Това е нещо като Stargate Atlantis .... само че по-зарибено .:)) Може би няма да са чували някой нищо за него, по простата причина че го няма в локалния на евроком. Само в локалния на ГГбит го има :-) Ами ето и рекуест за да се качат всички сезони в локалния :-) Първия сезон е почнат да се снима още в далечната 1997. Сега ще дам малко линкове с информация за всичките сезони от 1 до 9 и информация за започващия днес сезон 10 :-)

 

SG1.jpg

 

1. СЕЗОН 1

 

2. СЕЗОН 2

 

3. СЕЗОН 3

 

4. СЕЗОН 4

 

5. СЕЗОН 5

 

6. СЕЗОН 6

 

7. СЕЗОН 7

 

8. СЕЗОН 8

 

9. СЕЗОН 9

 

Та след днешната серия на започвашият 10 сезон очаквам вашите мнения и коментари :-)) !!!! Ако има желаещи, може да ви дам линкове къде ги има сериите :-)) да си ти изтеглите

 

Ами тва е ... Endyoj !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Лол,страшна работа!Аз също го гледам и то с голям интерес.Даже десктопа ми е WALLPAPER на Stargate SG-1! :)

Голям съм фен,ей! :punk :punk

Но тъй като напоследък нямам свободно време и го гледам през няколко дена.

В момента този сериал се предава в над 60 страни :wacko:

Яко! ;)

Бе рулира този сериал ;P

Link to comment
Share on other sites

И аз съм голям фен. А знаете ли кога ще излизат епизоди от новия сезон на Атлантис?

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз вече съм фен.Понеже няма нови серии на Atlantis и реших да почна тоя да гледам,но не мога да кажа че тоя е по зарибен от Atlantis,но пак е много добар.За 1-2 седмици изгеладх 3 сезона

Link to comment
Share on other sites

Ха . ето имало и фенове на сериала :-)) а браво .. добро начало :-) Оказа се че това "започване" на 10 сезон е нещо обаркано :-) Почват заедно с Atlantis :-) и това е на 14 ЮЛИ :-) До тогава .. да вземем да го разнищим това сериалче а :-)) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ха . ето имало и фенове на сериала :-)) а браво .. добро начало :-) Оказа се че това "започване" на 10 сезон е нещо обаркано :-) Почват заедно с Atlantis :-) и това е на 14 ЮЛИ :-) До тогава .. да вземем да го разнищим това сериалче а :-)) :punk

 

Изкара ми ангелите... помислих че съм изтървал първия епизод!

 

Аз съм голям фен на на SG-1. Първо гледах Atlantis. Хареса ми. Почти напълно е като Star Treck. Знаят всичко, могат всичко и винаги успяват да се измъкнат в 2-3 или 4 епизода. Е SG-1 не страда от тези недостатъци.

 

Първият сезон на SG-1 е нагледен пример как не трябва да се прави сериал. Типично клише. Нашите отиват правят нещо, издънват се и се прибират с празни ръце (включително типичното, вие сте толкова недоразвити). Така сериалът буксува на едно място и вселената се "нулира" със всеки нов епизод. Типичен похват за сериалите.

За щастие ситуацията коренно се променя точно в края на първи сезон, когато лошия лошко тръгва към Земямта с два бойни кораба.

 

Оттам нататък сериалът започва да се катери и издига бавно и плавно. Нашите започват да имат малки успехи. Много бавно събират и започват да опознават технологиите. Създават си не само врагове, но и приятели. Лошковците не биват побеждавани по някакъв супер магичен начин. Просто се води война, а на война и лошите имат своите големи и малки победи. Самите лошковци на свой ред развиват технологиите си, а по някое време се появяват още по-напреднали лошковци.

 

С една дума, сериалът е различен. Сериалът се развива. Сериалът няма нищо общо със Star Treck.

 

Е вярно че има и своите недообмислени моменти, вярно че ръкопашния бой е твърде нагласен, понякога късметът им е твърде добър, охраната на порталите никога не е на ниво... дори когато ги очакват .... но все пак...в сравнение с добрите страни тези неща просто можете да ги игнорирате.

 

И накрая само една последна забележка. Тематично Сериалът завършва в кроя на 8-ми сезон. От 9-ти сезон започва нова тема, с малко нови актьори и много нови и силни лошковци.

Link to comment
Share on other sites

Лол,страшна работа!Аз също го гледам и то с голям интерес.Даже десктопа ми е WALLPAPER на Stargate SG-1! :)

Голям съм фен,ей! :punk :punk

Но тъй като напоследък нямам свободно време и го гледам през няколко дена.

В момента този сериал се предава в над 60 страни :wacko:

Яко! ;)

Бе рулира този сериал ;P

 

Направо се къса от рулации :-))

 

--------

 

С една дума, сериалът е различен. Сериалът се развива. Сериалът няма нищо общо със Star Treck.

 

Добре казано да .. им аразвитие :-) Мм .. да и не си го изпуснал .. старират заедно с Atlantis тръгва и SG 1 - сезон 10 :-) Поне така прочетах :-)

Иначе браво на добрия и доста изчерпателен отговор, който си дал :-)

Link to comment
Share on other sites

Ами да се сетят да го качът .. пускаме един request и готово :-) ако има хора които да го искъш качен ще го сложат ;-)

Link to comment
Share on other sites

пуснах си да гледам stargate sg-1 и stargate atlantis, но и 2-та ми се струват, че почват от никъде :blink:

да не би да трябва да гледам нещо преди тях, за да съм наясно с действието

Link to comment
Share on other sites

Stargate SG-1 започва там от където свършва филма с Кърт Ръсел Старгате (има го на локалния). А Атлантис започва от СГ-1.

Link to comment
Share on other sites

Stargate SG-1 започва там от където свършва филма с Кърт Ръсел Старгате (има го на локалния). А Атлантис започва от СГ-1.

 

филма е е пълна скръб. не знам за времето си как се е възприел, ама сега ми е меко казано тъп .... вероятността сериалите да ми харесат е минимална :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
филма е е пълна скръб. не знам за времето си как се е възприел, ама сега ми е меко казано тъп .... вероятността сериалите да ми харесат е минимална :bgrin:

Хаха защо ли и мойто мнение е такова ? :)

Днес свалих 1х01 да го гледам и какво да ви кажа? :unsure:

Погледах 1 час,по едно време заспах,след няколко минути се сетих,че съм пуснал някъв филм да гледам :D

Чудех се да се смея ли да плача ли ?Много са ми смешни тези анубиси :D И какви само "битки" правят не е истина.По-скоро прилича на някой детски сериал по FoxKids и е правен не през 1997,а 1987г. :bgrin:

 

Незнам на мен лично не ми хареса и го изтрих веднага.

 

Battlestar Galactica е 3 пъти по-добър.Всъщност най-добрия сериал след Prison Break :)

Link to comment
Share on other sites

Замисли се все пак кога е правен Старгейт и кога Батълстар....вероятно просто не си голям фен на тематиката.

Може и от това да идва разликата.

Повече ми изглежда на комедия :)

Link to comment
Share on other sites

Дам дам почна :-) мм кърти миффки .. да вземе да се сетят да го качът най-после в локалния Movies.co.jp .. много зорр не е хубаво така ;( е ся какво 9 сезона са да ги сложат :-) МОЛЯ !!!

Link to comment
Share on other sites

Това нещо се отваря само от клиенти на гигабит.

 

Хмм да за ггбит знам че го има .. аз карам колегат ами да го сваля че той е на ггбит и от там го свалям за да го гледам. луда работа та затва моля НЕКА ДА СЕ КАЧИ И В ЛОКАЛНИЯ НА ЕВРОКОМ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хмм и 10 Сезон почна .. няма никви отвизи, хора къде сте бре :-)

Мм и никой не се сещя да го качи тоя хубав и доста голям сериал в тоя movies.co.jp какво специална тема ли трябва да пусна за това :-)) :punk :punk :punk

 

Има ли отвизи за новия 10 сезон :)

 

Незнам колко е вярно но май май 11 сезон няма да има .. до тука е SG 1 :( :woot :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...