Jump to content
BulForum.com

Лятна разпродажба


Recommended Posts

Купих доста части и си сглобих що годе прилично PC. Сега ми останаха някои чарколяци, които искам да продам. А те са:

2 х 256MB SD RAM 133 - едностранна - 35лв бройката или двете заедно за 65лв.

Mainboard - ECS P6IPAT info: link

CPU - Celeron на 1,3GHz сокет 370

кутия със захранване - кутията е от малко по-малките със странично захранване, а за захранването това, което видях да пише е, че е модел LC-A235ATX и Output:235W

Целта ми е да продам процесора, дъното и кутията наведнъж. Предполагам цена за трите от 75лв е добре.

EDIT: Пропуснах да спомена, че вентилаторите на процесора и захранването са сменяни в началото на годината...февруари месец някъде. :)

Link to comment
Share on other sites

само процесора?

За сега процесора го продавам поне с дъното. Малко трудно се продава само дъното и за това. Имам няколко предложения за рамта, но на малко по-ниски цени, за това предлагам двете платки за 65лв.

Link to comment
Share on other sites

За сега процесора го продавам поне с дъното. Малко трудно се продава само дъното и за това. Имам няколко предложения за рамта, но на малко по-ниски цени, за това предлагам двете платки за 65лв.

 

Имам интерес към дъното но ми кажи цена?

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес към дъното но ми кажи цена?

Ами иска ми се да взема за дъното и процесора общо поне около 60-65лв за това дайте ми предложения за цена за дъно и желаещите за процесора също и да си направя сметката.

Link to comment
Share on other sites

Изрових гаранционната карта, която ми дадоха, когато купувах компютъра. Ето и инфото, което има в нея.

Процесор: Cel. 1300 FCPGAll

Дъно: ECS P6IPAT i815EP, S370-133Mhz, Snd, Tualatin, ATX

Ако това инфо за процесора не ви е достатъчно, ще се наложи да го сваля и да ви кажа по-точни характеристики. Нямам цялостна конфигурация, за да ви го пусна, за това вие трябва да помислите как да тествате дъното и процесора.

Link to comment
Share on other sites

tualatin ili coppermine e procesora ?

edit: след кратка провекра разбирам, че дъното, за което го искам селерона няма да тръгне, за това се отказвам от него.

Link to comment
Share on other sites

tualatin ili coppermine e procesora ?

Сега свалих процесора от дъното. Ще напиша всичко, което пише на него:

INTEL 1300/256/100/1.5

Celeron SL5VR

Нямам конфигурация на която да го пусна и да видя по-точни характеристики.

Link to comment
Share on other sites

Сега свалих процесора от дъното. Ще напиша всичко, което пише на него:

INTEL 1300/256/100/1.5

Celeron SL5VR

Нямам конфигурация на която да го пусна и да видя по-точни характеристики.

http://processorfinder.intel.com/Details.a...=SL5VR&OrdCode=

процесора е с Tualatin ядро :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...