Jump to content
BulForum.com

Въпрос за Храбрино-Здравец


GLT

Recommended Posts

Абе решихме да се разкараме малко с колелата по тази маршрут утре. Не сме много екстремисти, просто лека съботна разходка. От Пловдив тръгваме до Храбрино, после до Здравец и след това обратно в Пловдив през Марково. Та въпросът ми е как да се ориентирам от центъра на Храбрино за Здравец, къде се намира пътеката, дайте някакъв ориентир.

Link to comment
Share on other sites

Абе решихме да се разкараме малко с колелата по тази маршрут утре. Не сме много екстремисти, просто лека съботна разходка. От Пловдив тръгваме до Храбрино, после до Здравец и след това обратно в Пловдив през Марково. Та въпросът ми е как да се ориентирам от центъра на Храбрино за Здравец, къде се намира пътеката, дайте някакъв ориентир.

 

Ама вие верно ли ще бутате от Храбрино по пътеката до Здравец?? Щото обикновено маршрута за приятно спускане е от Здравец към Храбрино...

 

Пускане от Здравец към Пловдив:

1. През Цар Калоян, Белащица и Браниполе

2. През Цар Калоян и Марково

3. По пътеката към Храбрино

 

От Храбрино до Здравец може да се стигне по:

1. По пътеката

2. По асфалта до Извор и после малко зорно до Цар Калоян

 

Като стигнете центъра на Храбрино, всеки би ви ориентирал с удоволствие към пътеката...

 

Иначе има и други интересни съботни/неделни разходки:

- Здравец - Копривките - Руен - Куклен

- Здравец - Копривките - Руен - Асеновград

- Здравец - Студенец - Бяла Черква - Бачково (ще се приберете към 5 часа)

- Здравец - Студенец - Бяла Черква - Лилково - Храбрино

- Здравец - Студенец - Бяла Черква - Ситово - Храбрино

........................................

Абе маршрути - много, ако ви е за Сефте - Здравец и обратно ;)

Link to comment
Share on other sites

Пътеката е за скускане не за качване :) .

Иначе стигаш селото, отиваш до чешмата като застанеш да пиеш вода отдясно има пут нагоре срещу течението на реката, даваш по него , пресичаш реката по една дървена талпа , после само по пътчето между селските ниви , по някое време ще видиш ляво на теб една пътечка качваща се нагоре леко качи се по нея пак излизаш ан една нива по пътечката и пред теб и слизането от пътеката иам табела има и маркировка бяло-жълто-бяло .

 

П.С. Ако бутате нагоре колелата услушвайте се за идващи такива отгоре

Link to comment
Share on other sites

:D

Осъзнах си грешката, питах и един приятел за това как да тръгна. Онзи направо си ме попита- Абе ти да не си луд? :-)

 

Благодаря за маршрутите, точно те ми трябваха, ама проблема ми е, че нямам стойка за колела, която да я сложа на колата и вариянта остава да се върти с педалите.

Проблема е да си закарам колелото да Здравец :-)

Link to comment
Share on other sites

Ми май наистина ще оставя Храбрино и ще отскочим до здравец по пътя

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...