Jump to content
BulForum.com

Prodavam Ford Sierra

Recommended Posts

На какви километри е колата?

Незнам точно, той километража е от малките, ама сигурно е към 180 - 190 хиляди.

Възможен е и кометар по цената разбира се :)

Незнам точно, той километража е от малките, ама сигурно е към 180 - 190 хиляди.

Възможен е и кометар по цената разбира се :)

офф/

Добре де като е от "малките" да не би да няма показания ????? Я по-сериозно. Малки....големи.....средни....все е тая Има изминати километри а те са ......"тука вече си ти".

Колкото повече инфо даваш ...толкова е по-голяма вероятността някой фен на Форд да я купи.И аз се замислям но за тази цена.......тцъ.

П.П.

Само не се опитвай да ни убеждаваш за РЕАЛНИ 180к километра ;) . Нека да сме реалисти нещо от рода на 250-300к е по-нормално.А пък за кола 86 година.............почти 100% е сигурно. Не ми казвай , че баба Германка е ходила само да си купи хляб и дамски превръзки с колата та затова са малко.

/офф

офф/

Добре де като е от "малките" да не би да няма показания ????? Я по-сериозно. Малки....големи.....средни....все е тая Има изминати километри а те са ......"тука вече си ти".

Колкото повече инфо даваш ...толкова е по-голяма вероятността някой фен на Форд да я купи.И аз се замислям но за тази цена.......тцъ.

П.П.

Само не се опитвай да ни убеждаваш за РЕАЛНИ 180к километра ;) . Нека да сме реалисти нещо от рода на 250-300к е по-нормално.А пък за кола 86 година.............почти 100% е сигурно. Не ми казвай , че баба Германка е ходила само да си купи хляб и дамски превръзки с колата та затова са малко.

/офф

Това което исках да каже е, че и аз незнам на колко километри е, знам само аз колко съм изминал.

Никой не искам да убеждавам, само накой глупак ще повярва на цифри като 140-150 хиляди километра :)

Колите се взимат за да се карат, а не да стоят по гаражи или паркинги.

Ако все пак те интересува може да говорим за цена от 1200лв например.

p.s.

продадена :excl:

Извинявам се за разпитването . Засега имам една оферта за Рекорд 2.3 ако се разкисне работата.....ще се свържа с теб "ако не е късно :) "

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...