Jump to content
BulForum.com

Хелп за покупка

Recommended Posts

интересувам се - колко ще ми излезне с доставката този меч

http://topicool.com/product.php?pid=231

има го и в ebay.com на съшата цена от същата фирма

ако може някой които от ebay.com е пазарувал също да си даде мнението ще е чудесно...

благодаря предварително

Само съм сигурен, че доставката, ще е по-скъпа от самия меч.

е ако си го купиш от немския ибей и има кой да ти го прати .. може би малко повече от колкото струва самия меч :)

е ако си го купиш от немския ибей и има кой да ти го прати .. може би малко повече от колкото струва самия меч :)

Ами преди няколко месеца ми се налагаше да ми изпратят една малка пратка от Мюнхен до Пловдив и с всички фирми като ДХЛ ми казаха между 150-200лв.

ако се разкараш из магазините в плд ша си намериш абсолютно същия и няма да се занимаваш с доставки и чудесии .. виждал съм но непомня къде :) търсене му е майката

А ако не намериш по магазините,накарай някой маистор ножар да ти направи същия.Все пак това е едно украшение. :)

А ако не намериш по магазините,накарай някой маистор ножар да ти направи същия.Все пак това е едно украшение. :)

Да, и това е вариант. Дори съм виждал, че има табела: "Ремонт на оръжия и изработване на ножове" На бул. Хр. Ботев. М-ду Военна болница и Макдоналтс. От страната срещу болницата.

Ами преди няколко месеца ми се налагаше да ми изпратят една малка пратка от Мюнхен до Пловдив и с всички фирми като ДХЛ ми казаха между 150-200лв.

ами ще пращаш с Deutsche Post :)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...