Jump to content
BulForum.com

Playstation проблем


Recommended Posts

Значи от един шпиндел със 100 диска записах 3 игри и тръгнаха от раз.Следващите не искат да палаят на Playstation-a.Дисковете са SKY ,ако има някъкво значение.Записвам ги по един и същи начин и не знам кво става.....А предишните записи без никакъв проблем си ги прочита. :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ми не няма логика защото записах още 5 които не искат да тръгнат.Стигат до първия Loading и спира да чете диска.Другия вариант е въобще да не зарежда и да си стои на черен екран.

Link to comment
Share on other sites

Записвай с dvd decrypter на скорост 2.4

Тва е най-добрата програма за записване на конзолни игри.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш как да записвам на 4 ще е супер,щото минимума ми е 8.Тоя филм на 2-4 няма да стане.Ся ша го пробвам тоя декриптор ... ;)

 

EDIT:Пише ми постоянно "Device not ready" при положение ,че е в писачката е празния диск и имиджа е посочен също.

Link to comment
Share on other sites

Виж ,ако си теглил игрите от арената значи е нормално да не тръгват.От арената няма проблем с игрите за playstation 2-вървят си на конзолата,но тези за playstation 1 са за емулатори и малка част от тях вървят.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е разрешен.Взех 3 диска Samsung и същите игри си запалиха от раз.Явно SKY не стават за Плейстейшън.Имам няблюдение и върху Омега тия пък нито една не пали на моята конзола както и Меморекс.При меморекса е малко по-различно....я стане ,я не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...