Jump to content
BulForum.com

MTB магазини...


asd

Recommended Posts

Та с един пич след последния изпит (на 23) на 25 тоя месец отиваме на село да покараме малко MTB само че сега идва малкия проблем.С обикновенни колела сме ама тфа че има голям шанс да завършим спускането с колело на две части не ни бърка особено :devil .Та на въпроса някой може ли да ми кажа магазин за MTB да отида да си купя две хубави външни гуми за да карам в балкана без особени проблеми и евентуално да си зема спирачки :bgrin: по-хубави че моя V-Brake е пълна боза :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Та с един пич след последния изпит (на 23) на 25 тоя месец отиваме на село да покараме малко MTB само че сега идва малкия проблем.С обикновенни колела сме ама тфа че има голям шанс да завършим спускането с колело на две части не ни бърка особено :devil .Та на въпроса някой може ли да ми кажа магазин за MTB да отида да си купя две хубави външни гуми за да карам в балкана без особени проблеми и евентуално да си зема спирачки :bgrin: по-хубави че моя V-Brake е пълна боза :bgrin:

 

На бул. Руски, до кръстовището преди моста на Гирджика. Срещу пожарната също има, но там частите са малко афиф.

Link to comment
Share on other sites

На бул. Руски, до кръстовището преди моста на Гирджика. Срещу пожарната също има, но там частите са малко афиф.

Ок мерси много

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

отиваш в склада на лидер на бул. Руски в началото още до моста се пада от ляво на улицта ако идваш от гарата . там човека е свестен и прави добре колелото ( знам го от личен опит редовен клиент съм му :punk :rolleyes: ) хайде дано ти помогне . той невзима много но понякога препоръчва гадна стока а аз обикновенно си взимам това което трябва да се смени от другаде и той само го слага . хайде поздрави и успех !

Link to comment
Share on other sites

trqbva mi mqsto deto da mi smenqt srednata os, dereiliora i 1 spira4ka. a kajete kyde, 6toto az bqh v magazina na ruski ama tam ne gi popravqt, nqma li nqkyde magazin sys serviz

Много ми е чудно, как така в Тандем да не могат да ти сменят средната ос, дерайльора и една спирачка. Едва ли има в града, заедно с .... (да ме извинява, но не му знам името на "брадатия" велосипедист с магазинчето на Вапцаров в Кичука ;)) по-квалифицирани и снабдени с необходимити инструменти пичове. Силно се съмнявам Чачо, Агоп или Богдан да са отказали каквато и да е услуга (платена или не) от тоя сорт!

отиваш в склада на лидер на бул. Руски в началото още до моста се пада от ляво на улицта ако идваш от гарата . там човека е свестен и прави добре колелото ( знам го от личен опит редовен клиент съм му ) хайде дано ти помогне . той невзима много но понякога препоръчва гадна стока а аз обикновенно си взимам това което трябва да се смени от другаде и той само го слага . хайде поздрави и успех !

За дъртия чукондур в "сервиза" на Лидер просто не ми се коментира. Ако велосипеда ти е в рамките на 60-80лв - ок. Ако е в рамките на 1000+, моят съвет е да си подбираш сам Частите/Инструментите и монтьора.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...