Jump to content
BulForum.com

Превод от испански


Recommended Posts

Трябва ми превод на този текст, ако някой може да го преведе ще съм много благодарен

 

Para pasearte por Madrid...

Si no tienes coche puedes pasearte por Madrid en metro o autobus.El viaje en metro cuesta 90 pesetas, pero puedes comprarte un carnet de 10 viajes por solo 410 pesetas.

Puedes cojer el autobus y ver al mismo tiempo la cuidad.El billete de autobus cuesta 90 pesetas, como el metro.Te sale mas barato si compras el 'bono-bus' de 10 viajes por 410 pesetas.

Pero, lo mas barato es el Abono Transportes...eso si, tienes que pasar un mes entero en Madrid.Puedos utilizar cualquiez medio de transporte po 3000 pesetas

...y si tienes menos de 18 panos 2000 pestas

 

Съжелявам ако някъде имам някаква грешка ама тоя език не го разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

За да се разхождаш през Мадрид...

Ако нямате кола, можете да се придвижвате из Мадрид с метро или автобус.Пътуването с автобус струва 90 песети, но можете да си купите карта за 10 пътувания за само 410 песети.

Можете да хванете автобус и в същото време да разглеждате града.Билетът за автобуса струва 90 песети, както и метрото.Ще ви излезе по-евтино ако си купите "боно-бус" за 10 пътувания за 410 песети.Най-евтино е "Abono transportes" , ако ще прекарвате цял месец в Мадрид.С него можете да използвате всякакъв вид обществен транспорт за 3000 песети, а ако имате по-малко от 18 пътувания-2000 песети.

 

Не знам колко ти върши работа, понеже говорят за песети, а Испания отдавна мина на евро.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...