Jump to content
BulForum.com

PC HARDWARE TUNING


Recommended Posts

Та както съм обещал.....правя този topic за да може да се види колко advanced и art може да стане нашето "Вашето" РС :) Немисля като за начало да давам подробни обяснения за това Кой, Как, Каде,Защо и Кога му е влезнала тая муха в главата.Основната идея тук е да направим маааааалко по-весела обстановката около нас а пък и да видите колко щурави хора има по света"че и у нас":) За всички които мислят, че могат да дадат нови и по-свежи идеи.......късмет и успех в начинанието :)

Ето тук няколко весели сайта точно за луди глави като нас:

http://www.pctuningshow.ift.cx/

https://pc-tuning.pl/main.php

http://www.pqtuning.de/

http://www.pc-adviser.de/

Е има и още много други сайтове но мисля, че няма смисъл да се публикуват сега.Още веднъж УСПЕХ на всички :)

Link to comment
Share on other sites

are sq da pitam ... ot kade da si namerq svete6to ventilator4e ? :)

i kvi pari e?

A zashto ne opitash sam da si go napravish ???? :)

Link to comment
Share on other sites

are sq da pitam ... ot kade da si namerq svete6to ventilator4e ? :)

i kvi pari e?

FAN 8x8cm, transparent w/4 blue LED, CoolerMaster 10 9

FAN 8x8cm, transparent w/4 Green LED, CoolerMaster 10 9

FAN 8x8cm, transparent w/4 Purple LED,CoolerMaster 10 9

 

towa beshe ot cenowata lista na Reset, cenite sa w $ i se slaga DDS otgore

sushto taka w Computer+ sum wijdal swetesht FAN

i w ERA : Вентилатор Akasa AK823 LN+LED 13$

 

inache i az sum lubopiten za "naprawi si sam" metoda, makar che kwoto i da naprawish na FAN ot cherna plastmasa, niama da e sushtoto kato prozrachnia

Link to comment
Share on other sites

o6te po dobre :) taman nqa davam mn`o pari :D

A o6te po dobre da mi kaje6 kak :) ... ose6tam 4e znae6 ;)

Chakai samo da izrovia edin cifrov aparat i shte ti pokaja "kato razkazi v kartinki" kak ez napravih svoia 1-vi LEDfan :)

E svetodiodite sa green ama takiva imah pod ryka. :)

Link to comment
Share on other sites

Не виждам причина един черен вентилатор да не стане ефектен - просто взимаш спрей бронз и когато е разглобен внимателно го пръсваш. Може да е много ефектно и ако го пръснеш с някакъв светещ спрей, а в кутията сложиш ултравиолетова лампа. Та като стана дума за лампи в кутията в RESET продават за 12лв. (крайна цена) лампа за в кутията комплект с инвертор и се захранва от 12V.

Link to comment
Share on other sites

Може да е много ефектно и ако го пръснеш с някакъв светещ спрей, а в кутията сложиш ултравиолетова лампа.

за който се интересува : такъв спрей се продава в Бриколаж, има 2 цвята - екектриково зелен и оранжев, цена от порядъка на 10-тина лева

не мога да кажа точно дали е фосфорециращ или е UV-реактивен или пък тразява всякаква светлина

 

признавам си, като казах че не може да се направи ефектен един черен вентилатор, мислих само за осветяването му, не се сетих за боядисването...

Link to comment
Share on other sites

.....признавам си, като казах че не може да се направи ефектен един черен вентилатор, мислих само за осветяването му, не се сетих за боядисването...

E az tochno za tova se setih :) I az boiadisah edno ventilatorche.Samo che sys bronz "zashtoto me myrzeshe da ida da si kupia sviastna boia" Rabotata e tam che stana efektno :) Sega rabotia vyrhu case.Kato ia zavyrsha shte ima da cykate :D :D :D :D Ama neka da ia zavyrsha i neia shte ia pokaja"nali tova e ideiata..da se napravi neshto SOBSTVENORYCHNO"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
бате32 айде давай ЛедФанчето :) че да видя де ... къде си ги бутнал тия диоди :)

а кутията кво стана ? става ли?

Sys kutiata zasega sym v pylen proval :( No se nadiavam i tia kato groznoto patence da stane edin hubav lebed :)

Link to comment
Share on other sites

и аз чакам баща ми да ми донесе поликарбонат за да си напраа кутия ...

ама много голямо парче искам и вика че е много пари ... :wacko:

тряало да почакам ...

а LEDs на Fan-a ?

Link to comment
Share on other sites

и аз чакам баща ми да ми донесе поликарбонат за да си напраа кутия ...

ама много голямо парче искам и вика че е много пари ...  :wacko:

тряало да почакам ...

а LEDs на Fan-a ?

SNIMAM CELIA PROCEEEESSSSS :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...