Jump to content
BulForum.com

Рисуване!


Recommended Posts

Здравейте. Трвябват ми материали за рисуване, каквото и да е. Перспектива, светлина и светлосенки, цветове, анатомоя, абстрактни истории и т.н. Някой????

Link to comment
Share on other sites

Леонардо да Винчи - "Трактат за живописта"...

иди и пробвай в библиотеката кво можеш да намериш. а за кво са ти тея матряли?

Link to comment
Share on other sites

Търси нещо на Александър Станев - ползвал съм книгите му.

Link to comment
Share on other sites

Леонардо да Винчи - "Трактат за живописта"...

иди и пробвай в библиотеката кво можеш да намериш. а за кво са ти тея матряли?

Както виждаш в подписа му, човекът е architecture student - не може да мине без тях.

Link to comment
Share on other sites

тва не ми изяснява много за кво са му; едно е ако му тряат там за история на изкуствата или квото там учи ако е в уасг, макар че тва 87 в ника му ако е набора му, не виждам как ще е така, друго е ако ще си ги чете за кеф, трето е ако примерно е решил да се учи да рисува по книжки или нещо такова; ама във всеки случай библиотеката ще му свърши най добра работа...

Link to comment
Share on other sites

Ако дооточни какво конкретно му трябва може да подам някой PDF от архива...

Link to comment
Share on other sites

ами ако ти е богат архива, може да подадеш и на мен нещо, примерно относно печат, типография, индустриален дизайн... :D

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми защото ми е интересно, защото ме влече цялата тази работа и не на последно място защото може да се занимавам с подобни неща

Link to comment
Share on other sites

а защо имам чувството че там няма една жива връзка...

 

а дидо бих ти препоръчал да отидеш да порисуваш при някой чауша примерно ако ти е интересно да се занимаваш наистина. книжките са да си ги четеш между другото да си губиш времето...

Link to comment
Share on other sites

Ходя на уроци по рисуване но там се занимавам само с перспектива и светлина а на мен ми е интересно всичко. Вкл. Анатомия, композиция, абстрактни неща ,живопис и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ходя на уроци по рисуване но там се занимавам само с перспектива и светлина а на мен ми е интересно всичко. Вкл. Анатомия, композиция, абстрактни неща ,живопис и т.н.

за анатомията ако имаш някой приятел от вми вземи му атласа да го поразгледаш най-добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...