Jump to content
BulForum.com

Превод от немски


Recommended Posts

Нека някой немско говорящ да ми помогне!Черпя!

 

Ruund und gesund, humorvoll und aktiv, warmherzig und blond-das bin ich!Erst 51.1,58/65 mit eigenem Geschaft.Dem zartlichen, kultivierten Mann um die 60 schenke ich villeicht mein Herz.Seriose Zuschriften mit aktuellem Bild unter HB 1244

 

 

Romantische. blonde. feminine Sie.29/1.72/56. sucht Bekanntschaft mit Traumman!Bin in der Welt zu Hause. unabhangig und starklar.Wann schreibst du mir?

 

NAch schlechter Erfahrung probiere ich es auf dieser Weg:Buchhalter,58,1,78,geschieden, sucht intelligente,warmherzige Sie, die Mut zu neuer Beziehung hat=Meiner Freunde sagen,ich hatte Humor und Niveau=Wer schreibt mir?

 

a = um-laut

 

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

........ и здрава, с чувство за хумор и жизнена, топлосърдечна и руса – това съм аз! Едва 51 г, 1.58/65 със собствен бизнес. Може би ще подаря сърцето си на нежен, културен мъж около 60-те. Сериозни писма с актуална снимка на HB 1244

 

Романтична, руса – 29/1.72/56 търси (за)познанство с мъжа на мечтите си. За мен целия свят е като у дома. Независима и ................... Кога ще ми пишеш ?

 

След несполучлив опит опитвам по този начин: библиотекар, 58, 1.78, разведен, търси интелигантна, топлосърдечна, с кураж за нова връзка; приятелите ми казват че имам чувство за хумор и че съм на ниво. Кой ще ми пише?

 

 

НАй-общо взето е това; :) на прима виста толкова от мен :)

със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Закръглена :blink: и здрава, с чувство за хумор и жизнена, топлосърдечна и руса – това съм аз! Едва 51 г, 1.58/65 със собствен бизнес. Може би ще подаря сърцето си на нежен, културен мъж около 60-те. Сериозни писма с актуална снимка на HB 1244

 

Романтична, руса – 29/1.72/56 търси (за)познанство с мъжа на мечтите си. За мен целия свят е като у дома. Независима и готова за начало Кога ще ми пишеш ?

 

След лош опит (в смисъл жизнен опит, experience, не try) опитвам по този начин: библиотекар, 58, 1.78, разведен, търси интелигантна, топлосърдечна, с кураж за нова връзка; приятелите ми казват че имам чувство за хумор и че съм на ниво. Кой ще ми пише?

 

Като цяло е доста неграмотно написано (немското, не на nerv :)) Ако си го преписвал, разбирам, ама ако си го копнал от някой сайт... Сериозно бих се замислил дали да се запознавам с такива хора :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...