Jump to content
BulForum.com

AutoCAD 2004 problem


Igniter

Recommended Posts

Nakoi instaliral li e Auto CAD 2004 ot wareza? Izteglih q bez problemi,razarhivirah bez problemi, instalirah bez problemi, napravih opisanoto vav Fix-a...Posle tova:

 

This aplication has failed to start because ac1st16.dll was not found. Re-installing theapplication may fix problem.

 

Reinstalvam i posle nisto... :confused

 

A typoto e ac1st16.dll go ima v direktoriq:

C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared

Proverih pravata mi kam tozi file - vsi4ko e OK

 

Na nqkoi da mu se e slu4valo??? Re6enie?

 

PP: OS: WinXP, SP1

Link to comment
Share on other sites

A typoto e ac1st16.dll go ima v direktoriq:

C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared

Proverih pravata mi kam tozi file - vsi4ko e OK

Proveri faila (ac1st16.dll) da ne e ReadOnly.Na men mi se e slu4vao predi takav problem no ne s AutoCAD ami s druga programa.Kato mu smenih atributa i se opravi.

Link to comment
Share on other sites

Restartirah i ve4e startira bez problemi.

4ustvam se mnogo glupavo! Basi kolko trudno be6e da se setq! Vse pak v kraq na instalaciqta ne me e kanil da restartiram. Problema moje i da e ot fakta, 4e ima6e i drug user lognat na PCto mi dokato instalirah. Vajnoto e 4e kato restartirah se opravi!

 

S mir!

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

за да не отварям нова тема, ще питам в тази.

при принтирането на преокти излиза пътя до файла на компа в долната част на страницата.

тъй като не ползвам тази програма, трудно се ориентирах и пак не открих как да се махне тоя footer

който знае, да казва :P

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Nakoi instaliral li e Auto CAD 2004 ot wareza? Izteglih q bez problemi,razarhivirah bez problemi, instalirah bez problemi, napravih opisanoto vav Fix-a...Posle tova:

 

This aplication has failed to start because ac1st16.dll was not found. Re-installing theapplication may fix problem.

 

Reinstalvam i posle nisto... :confused

 

A typoto e ac1st16.dll go ima v direktoriq:

C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared

Proverih pravata mi kam tozi file - vsi4ko e OK

 

Na nqkoi da mu se e slu4valo??? Re6enie?

 

PP: OS: WinXP, SP1

може ли да ми дадеш линк за сваляне на тоя Auto CAD 2004 че го турся ама се триал версия ми излиза ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...