Jump to content
BulForum.com

Продавам, CD-RW SAMSUNG SW-248 48x16x48


Recommended Posts

Продавам, CD-RW SAMSUNG SW-248 48x16x48 , историята е следната, писачката е на мой френд който я взе нова, не е записала повече от 100 диска, но той си взе ДВД писачка, аз също имам ДВД писачка и я взех от него като второ четящо CD, още тогава той ме предопреди че от време на време му правила някакви проблеми но така и неразбрах дали е от нея или е друг проблема,... Аз лично сам записал 10-тина диска на неиа за проба и имам 1-2 изгорени и пак не мога да кажа какав е проблема ,...

Затова я продавам за скромната сума от 15 лв. по скоро като четящо ЦД, пък някой ако иска да се занимава и бори с нея нека се пробва, гаранция не давам никаква дали че успее... според мен бачка до някаде ама не е много сигурно че бачка на 100% ...това е....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

просто поредния случай в който пишеш, пишеш ... лични, в темата ... даже и да кажеш че я купуваш, на продавача не му дреме защото вероятно я е продал а го мързи да обяви че е продадена например. една, две думи му идват в повече да каже на хората да спре да се ъпва тази тема и хора да чакат и да се надяват че може да си свършат работа :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...