Jump to content
BulForum.com

Търся HDD <= 1G


Recommended Posts

Нещо взеха да липсват от пазара. А за определени работи са незаменими, поне за мен.

Ако някой има някой забутан някъде... Но да не е сдухан. Ако е сдухан - не си правете труда. Няма да мине и номера с "low level format" - има как да разбера дали е бъзикан.

Link to comment
Share on other sites

Нещо взеха да липсват от пазара. А за определени работи са незаменими, поне за мен.

Ако някой има някой забутан някъде... Но да не е сдухан. Ако е сдухан - не си правете труда. Няма да мине и номера с "low level format" - има как да разбера дали е бъзикан.

XA XA XAAAAA shte razberesh mushmuli :P Stiga de az IZOBSHTO nesmiatam, che tuk shte ima niakoi deto shte lyge ;) e...pyk de da znam :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо взеха да липсват от пазара. А за определени работи са незаменими, поне за мен.

Ако някой има някой забутан някъде... Но да не е сдухан. Ако е сдухан - не си правете труда. Няма да мине и номера с "low level format" - има как да разбера дали е бъзикан.

XA XA XAAAAA shte razberesh mushmuli :P Stiga de az IZOBSHTO nesmiatam, che tuk shte ima niakoi deto shte lyge ;) e...pyk de da znam :)

Ами дай да се обзаложим, вместо да си плещим тука... Ти "изманипулирай" един сдухан хард, после ми го дай заедно с два читави... Ако не го позная кой е - ще ти купя един 130G. Ама ако го позная - ти ще ми купиш един Celeron на 800 - на далавера си, Celeron-a e по-евтин от HDD 130G... A?!

Link to comment
Share on other sites

az imam edin HDD na HP no e mnogo malak samo 275Mb

neznam dali ste ti svarshi rabota

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...