Jump to content
BulForum.com

Заменям Мобилен Barton 2400+


Recommended Posts

Поради омазване на предишната ТЕМА и разрешение от KILLERINCHO същата я пускам отново:

 

Бартер за по-слаб процесор!

Процесора е следният:

Athlon XP-M 2400+,Barton mobile,512L2 Cache,1.45V default U (отключен множител)

Степинг:

AXMH 2400 FQQ4C

PQXFA 0333 MPMW

 

Заменям го за по-слаб: ТBred,Sempron,Duron плюс Доплащане.

Сглобявам Комп за една колежка и не вярвам да оцени достойнствата му,освен тишината:)

Така,че няма смисъл да се набутва излишно!

 

 

Моля предложения от Ваша страна да бъдат свързани с конкретна оферта(доплащане)!

 

Не знам и не мога да дам ИНФО как и колко се Клоква процесорът,поради липса на подходящо дъно!

Link to comment
Share on other sites

agop4o,интересува ме,но предложи доплащане.

 

Kikok,мерси за офертата,но за момента имам две по-добри.

А те са:

1.Barton 2600+ плюс 25лв-от София

2.Thoroughbred-B 1700+ плюс 60лв-от София

 

Ако някой има по добра или подобна нека предлага.Предпочитам да го дам в Пловдив и да не се занимавам с Куриери.

Ако няма,след празниците пътува за София.

Link to comment
Share on other sites

Относно клока на процесора да помогна малко на @nonsan понеже имам същият процесор ;) С обикновен вентилатор съм, а дъното ми може да се виде от подписа ми.. процесорът в момента е на 2,4 Ghz.. и да не казвам че може да се изцеди още с подходящо охлаждане... :P

Link to comment
Share on other sites

Помолих всички да предлагат Конкретни Оферти.

Дал съм най добрите предложения до момента и всеки може да прецени за себе си какво го устройва.

За ориентировъчна цена на този.

Няма да е по-малко от цената на AMD Sempron 2800+,Tray който работи на същата честота,но база за сравнение няма никаква.

А цената на Sempron-a е 84$.

Нелогично е да си оценявате Вашите(2000+,1800+) на цена от 100лв(не казвам че не може да го продадете за толкова),а този Mobile Barton - за 120лв.

Или да ми предлагат 2600+ Barton плюс 25лв,а аз да предпочета XP2000+ Toro B плюс 30лв.

Нека все пак бъдем реалисти!

А ТУК е темата в която ми предлагат този Barton.

 

Весели ПРАЗНИЦИ!

Link to comment
Share on other sites

posledno kaji kolko da ti doplatja za atlon 2000 ako ne me ustrojva vednaga 6te ti otgovorja

 

Не ми се отговаря вече на такива въпроси.

Помолих няколко пъти всеки да си оцени неговият.Ориентировъчната цена на този съм я дал.

Разликата е Доплащане!

 

П.С.

Бартерът с юзера от София(за Barton 2600+) се отлага до края на седмицата.

Човекът няма друг процесор и не може да остане в момента без Комп,докато получи този.

Така,че офертата е актуална още някой ден.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...