Jump to content
BulForum.com

слагам си гноме ?кво ми трябва да знам


wlado

Recommended Posts

значи ше слагам Гном на Сузе(идеята е че мойто сузе е Само! един дикс и няма Гном)То аз почти съм го сложил(50%). Какво точно ми трябва?В смисъл какво да махна/сложа за да е функционално и минимално на размер .Искам само да го има, да е фунционално и не искам Еволюшън и т.н гноме-медиа и не знам си кво. Ще се бъзикам с XGL за тва си слагам Гном.За Файл менаджер или Рокс или Конкуерър ще ползвам.ако някой каже и Yast Repositoty ще съм много радостен .

Ако въпроса ви се стори тъп не отговаряйте все ще се справя!(А и аз винаги задавам тъпи въпроси).

Само се дразня че май тойя Гном е 2.12 а мен ми се искаше 2.14

Ако ми хареса може и КДЕ да махна !(не вярвам но все пак)А искам да е малко че нямам никво място на харда.

Dobre(psiha na latinica poneje na Gnome ne znam kade mu e podredbata ) MNoooooooooooooooo mekefi tozi (na Suse) Gnome oba4e kjato wurwi s XGL servear i mi iz4ezwat tuk tame menuttata deto sika4at s desniq buton na misgkata?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ако искаш 2.14 зарежи го това Suse и си вземи FC5 : работи като звяр.

abe i az twa si misleh ama sam se pristrastil kam suse a i ne mi se swalqt 5 diska ili pak 3 ако ми се сваляха щах да съм си със стандартна 10.1 сузе

Link to comment
Share on other sites

abe i az twa si misleh ama sam se pristrastil kam suse a i ne mi se swalqt 5 diska ili pak 3 ако ми се сваляха щах да съм си със стандартна 10.1 сузе

какво ще сваляш?

федората се инсталира директно от mirrors.evrocom.net

ако си с бавна връзка остави ги за през ноща :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...