Jump to content
BulForum.com

Продавам DVD-Rom TEAC


Recommended Posts

С troika вече се разбрахме за утре да го взема само неми стана ясно как от първи пост в темата станах втори

Като постнах това бях първия проявил интерес

jeimison Posted Today, 17:57

kupuvam go dai tel za vrazka na PM

TROIKA ми писа и се разбрахме

 

После се появи този пост

Posted Today, 19:12

Ако jeimison се откаже аз ще го взема. логично след като съм казал че го купувам

 

Но незнаино от каде се появява и този пост

 

Posted Today, 17:44

Ще го взема, остави на РМ координати.

 

КОЙТО СЕ ОКАЗВА ЧЕ Е ПИСАН 13 МИНУТИ ПРЕДИ МЕН И СИ ПРОТИВОРЕЧИ С ТРЕТИЯ ПОСТ ЩОТО АКО БЕШЕ КАЗАЛ ПАРВИ ЧЕ ГО КУПУВА ТО ТОГАВА НЯМАШЕ ДА ЧАКА ДА СЕ ОТКАЖА !!!!

 

НЕ ЧЕ НЕЩО ПРОСТО МИ СТАНА ИНТЕРЕСНО КАК СТАВА ТОЗИ НОМЕР...

Това стана понеже междувременно ми лепнаха още 20% и имам вето за писане, иначе поста съм го писал преди теб но нали трябва да го прегледа някой от админите преди да го одобри и пусне, изобщо какво да ти разправям за изявата на тъй наречените админ-и, избиване на комплекси и т.н., така че халал да ти е двд-то :pirate

Link to comment
Share on other sites

Това стана понеже междувременно ми лепнаха още 20% и имам вето за писане, иначе поста съм го писал преди теб но нали трябва да го прегледа някой от админите преди да го одобри и пусне, изобщо какво да ти разправям за изявата на тъй наречените админ-и, избиване на комплекси и т.н., така че халал да ти е двд-то :pirate

 

pamporov, като не ти харесва форума иди купувай и продавай на Пампорово - никой не те е вързал тука...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...