Jump to content
BulForum.com

Налага ми се да пътувам извън БГ


game_overss

Recommended Posts

Здравейте съфорумци!!

Интересуваме един въпрос относно пътуване по работа извън пределите на страната понеже съм твърдо против корупцията

в КАТ :D по тази причина съм натрупал кам 600лв актове :devil имам приятели които ми

казват че на границата ще ли да ми прават проблем за това

затова ми е любопитно ако има някои които е на подобно дереже и пътувал скоро извън БГ да сподели в тази темичка как стоят неща аджеба ши ма пуснат ли или ще се дървят служители на митницата :excl:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам,актовете,които не са платени би трябвало да влезнат в съда като наказателно постановление срещу теб.

Link to comment
Share on other sites

Един пример ша ти дам.Гогато бях на търне в гърция на една магистрала нашия шофьор видя една патрулка отбила в дясно.Също видял че от зад идва автобус и кола които явно били се забързали и им дал мигач че има патрулка.Колата и рейса намалят а нас ни спира партулката.Дукоменти глупости и за т'ва че е дал мигач 100евро глоба :sick :angry1 После една от госпожите се заинтирисува и шофьора каза "Ако сега не плата глобата, следващия път когато ми се наложи да вляза ще имам големи проблеми и даже може да не ме пуснат." Ахахахахх дано ти помогнах.Плати си актовете и тогава бягай :)

Link to comment
Share on other sites

По-добре ги плати. Но не 1 седмица преди да излезеш извън страната, ами по-рано, защото малко бавно се точи информация данъчно-митници ;) И аз имам 100лв да плащам, трябва тези дни да ходя да цакам :)

Link to comment
Share on other sites

И да не платиш, и да не ти направят проблем, те си се трупат и някой ден ще береш ядове затова, че не си действал навреме...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...