Jump to content
BulForum.com

Тренирате ли?


Water4o_bg

Recommended Posts

Тренирате ли футбол и ако тренирате в кой отбор на кой пост и от колко време? :)

 

Аз тренирах като вратар, 5 години. От тях 3 години и половина в Марица и година и половина в Милан Пловдив. От това лято ще ходя в някой отбор, защото ми липсват мачовете и напрежението. :)

Link to comment
Share on other sites

Две години играх десен халф (и няколко пъти като нападател) в Локото и после една във ФК Пловдив пак като халфче, но навсякъде. Обаче това беше отдавна...после се отдадох на академичната ми кариера и още не знам, дали направих правилен избор...ама май да...

Link to comment
Share on other sites

Две години играх десен халф (и няколко пъти като нападател) в Локото и после една във ФК Пловдив пак като халфче, но навсякъде. Обаче това беше отдавна...после се отдадох на академичната ми кариера и още не знам, дали направих правилен избор...ама май да...

Аз 1 година в Локото център нападател.И аз още се чуда същото, тогава майка ми каза че няма да стана кат Стоичков и много ме разстрои :cry

Link to comment
Share on other sites

1 година играх в Ботев вратар,и малко в Марица,но това беше доста отдавна.Но чашката и масата повече ме превличаха и затова преждевремно прекратих.

 

Water4o_bg

да разибрам ли че не играеш никаде защото

от това лято ще ходя в някой отбор"
.Подготвяш се сам :blink: или тренираш някаде без играеш.
Link to comment
Share on other sites

Аз 1 година в Локото център нападател.И аз още се чуда същото, тогава майка ми каза че няма да стана кат Стоичков и много ме разстрои :cry

И ако заради 2 думи се отказваш.... на мен са ми чупили 2 ръце и 1 крак и майка ми не искаше да чува за футбол, обаче не ми пука и продължавам да си играя :D

Link to comment
Share on other sites

И ако заради 2 думи се отказваш.... на мен са ми чупили 2 ръце и 1 крак и майка ми не искаше да чува за футбол, обаче не ми пука и продължавам да си играя :D

Е аз бях 6 клас, се пак, имах й респекта :lol: Сега малко съжалявам, липсват ми мачовете както каза някой, ама и съм далеч от мисълта че щях да се изхранвам с футбол.Затва май майка добре направи :(

 

ПС: иначе и на мен сега подбедриците са ми назъбени от ритници, ама поне имам с кво да се хваля че съм бил футбалер :D

Link to comment
Share on other sites

Water4o_bg

да разибрам ли че не играеш никаде защото .Подготвяш се сам :blink: или тренираш някаде без играеш.

 

Еми в момента не играя никаде, просто тренирам в училище. :) Скоро ще се завърна по терените. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

А някой може ли да ми каже какво искат да се запишеш да тренираш в един отбор?Първо пробен период ли има за да видят дали изобщо си струва или ти зимат парите и само те държът за нищо..

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже какво искат да се запишеш да тренираш в един отбор?Първо пробен период ли има за да видят дали изобщо си струва или ти зимат парите и само те държът за нищо..

Няма такива "пробни периоди" ... искат се само пари... за месечна такса разбира се :) Иначе ако си вече над 12-13 години и тепърва започваш да тренираш, трябва да имаш добра тактическа и физическа подготовка и наистина да имаш качества за да искаш да стане нещо....

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже какво искат да се запишеш да тренираш в един отбор?Първо пробен период ли има за да видят дали изобщо си струва или ти зимат парите и само те държът за нищо..
В България няма такива неща :). Трябва само пари да имаш да плащаш, никой не го грее никакви подготовки. Като имаш да плащаш, те приемат дори и пенсионер да си ;)
Link to comment
Share on other sites

В България няма такива неща :). Трябва само пари да имаш да плащаш, никой не го грее никакви подготовки. Като имаш да плащаш, те приемат дори и пенсионер да си ;)

Абе при нас редовно идват няк'ви обитаци дето си плащат таксичката ама мислиш ли, че влизат в групата за мачовете ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе при нас редовно идват няк'ви обитаци дето си плащат таксичката ама мислиш ли, че влизат в групата за мачовете ;)
Е ся, въпросът е да тренираш, а ако станеш добър ... тогава ще влезнеш и в групата :lol:
Link to comment
Share on other sites

Е ся, въпросът е да тренираш, а ако станеш добър ... тогава ще влезнеш и в групата :lol:

То почнеш ли да тренираш на 14-15 години няма за кога вече да ставаш добър. То не се става за 3 месеца, а иска много тренировки...

Link to comment
Share on other sites

То почнеш ли да тренираш на 14-15 години няма за кога вече да ставаш добър. То не се става за 3 месеца, а иска много тренировки...

ще ме извиняваш, но данчо лечков е почнал да тренира на 16 или 17 ;)

Link to comment
Share on other sites

ще ме извиняваш, но данчо лечков е почнал да тренира на 16 или 17 ;)

Е,всяко правило си има изключенията, нали :bgrin:

 

Иначе се почва като си на 9-10 години

Link to comment
Share on other sites

И ти ще ме извиняваш, ама такива футболисти са 1 на 1 000 000...

може да са 1 . 1 000 000 000, но важното е че ги има. а не като е станал човек на 13-14години и да умира. нали знаеш докато дишаме ще се надяваме ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе при нас редовно идват няк'ви обитаци дето си плащат таксичката ама мислиш ли, че влизат в групата за мачовете ;)

и колко е тая такса дето е плащат те?

 

а за играчите който започват над 14-15 г. да тренират може да не се надяват да влезнат в национала, но едва ли е 1 на 10000000 да влезнат в някой малък отбор във Б-В група кадето да си играят за спорта :)

Link to comment
Share on other sites

и колко е тая такса дето е плащат те?

 

а за играчите който започват над 14-15 г. да тренират може да не се надяват да влезнат в национала, но едва ли е 1 на 10000000 да влезнат в някой малък отбор във Б-В група кадето да си играят за спорта :)

Таксичката е 10 лв. на месец

Link to comment
Share on other sites

и колко е тая такса дето е плащат те?

 

а за играчите който започват над 14-15 г. да тренират може да не се надяват да влезнат в национала, но едва ли е 1 на 10000000 да влезнат в някой малък отбор във Б-В група кадето да си играят за спорта :)

 

 

Да бе нека...ти си имай таланта започни на 14-15 пък да видим дали ще играеш в Б-В група....впрочем от юноша да пробиеш във футбола особенно в БГ първенството ти трябва много късмет....да си на правилното място в правилното време...аз започнах да тренирам когато бях 5 клас тоест съм бил на 11 тренирах докато станах на 13 и прекаснах до преди 1 месец(сигурно това беше една от най-големите ми грешки в живота)....сега съм горд че нося фланелката на Спартак С-94 и се радвам на стабилно завръщане след 3 годишна почивка....имам си картотека и днес ми беше първия мач за Гладиаторите....за жалост ние сме един от посредствените отбори в нащта група и не сме в челните позиций....ама аз тоя спорт го играя за кеф и не съм си наумил да ставам професионален футболист....пък не се знае какво ще мисля след време ама за ся играя за кеф!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...