Jump to content
BulForum.com

tarsq video card


Recommended Posts

ta ... harsvat mi tiq komentari za TV outs

a i TED kato mi spomena napraooo... me zaribi :)

@TED ti si vinoven za toq post B)

 

ta iska mi se da ne e mn`o skapa nali se se6tate ne6to po staro ...

GF2 MX400 ili 200 s 32 ili 64 RAM :) i TV out :) :)

a moje i ne6to drugo sq ... kajete :)

Link to comment
Share on other sites

@Jis

Да най-добре е да си вземеш GF2MX400 с 32 или 64MB RAM, не лош избор в същия ценови диапазон е и Radeon7000 или 7500. Даже може да ти хараса и цена на старо на GF2GTS, те също бая поевтиняха на старо. Само за да се ориентираш в цените скоро купих за компютъра на приятелката ми Radeon7000 32MB с изход за два монитора и TV out за 30 лв, а XeForce3 продаде в този форум GF2MX400 32MB без TV out за 25лв. Добра идея е да го питаш дали няма нещо за теб.

Link to comment
Share on other sites

@Jis

Да най-добре е да си вземеш GF2MX400 с 32 или 64MB RAM, не лош избор в същия ценови диапазон е и  Radeon7000 или 7500. Даже може да ти хараса и цена на старо на GF2GTS, те също бая поевтиняха на старо. Само за да се ориентираш в цените скоро купих за компютъра на приятелката ми Radeon7000 32MB с изход за два монитора и TV out за 30 лв, а XeForce3 продаде в този форум GF2MX400 32MB без TV out за 25лв. Добра идея е да го питаш дали няма нещо за теб.

Toi veche e kupi :D

Link to comment
Share on other sites

Priqteliu, ako 6si zimash video karta nai dorbre si zemi ne6to deto naistina si zaslujava. Smisal po-dobre saberi malko pove4ko pari i si kupi ne6to kato ATI ili GeForce FX 5200 :P

:woot napulno te podkrepiqm v ibora :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...